Почесний нагрудний знак «За заслуги в розвитку міста Новомосковська»

Почесний нагрудний знак «За заслуги в розвитку міста Новомосковська» є визнанням заслуг громадян, колективів підприємств, організацій, громадських об’єднань в діяльності з розвитку економіки, виробництва, науки і техніки, культури, мистецтва, освіти, охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища, забезпечення законності, правопорядку і громадської безпеки, за благодійну і іншу діяльність на добробут міста, за сприяння проведенню міської соціально-економічної політики, за діяльність, спрямовану на збагачення благополуччя міста та зростання добробуту його жителів.

Порушення клопотання про нагородження нагрудним знаком здійснюється депутатами міської ради, заступниками  міського голови, керівниками громадських організацій,  підприємств та установ незалежно від форм власності, органами самоорганізації населення. Міський  голова може особисто ініціювати питання про нагородження Почесним нагрудним знаком.

Виконавчий комітет міської ради протягом одного місяця розглядає клопотання про нагородження.

Вручення Почесного нагрудного знака «За заслуги в розвитку міста Новомосковська» та посвідчення  проводиться міським головою, або за його дорученням заступником міського голови під час проведення урочистих заходів, надаючи події широкої гласності.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.11.2009 № 834 нагрудним знаком  «За заслуги в розвитку міста Новомосковська» було відзначено Антипова Юрія Миколайовича, почесного громадянина міста Новомосковськ, голову правління ВАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод»