Очищення влади

26 квітня 2017 року у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Починок Інеси Миколаївниначальника відділу державної реєстрації.

 

10 березня 2017 року у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади” щодо таких осіб:

 • Сігіди Станіслава Юрійовича, начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 • Черкасової Тетяни Олександрівни, адміністратора центру надання адміністративних послуг;
 • Решетняк Наталії Андріївни, адміністратора центру надання адміністративних послуг;
 • Берукавої Олени Олександрівни, головного спеціаліста відділу з питань інвестицій та реклами управління економіки.

 

05 грудня  2016 року в Управлінні праці та соціального захисту населення м. Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

Карпенко Римма Сергіївна  – державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів.

 

02 лютого 2017 року у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо Завістовської Ольги Володимирівни, головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

 

13 грудня  2016 року в Управлінні праці та соціального захисту населення м. Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 

Растопчинова Надія Іванівна  –  головний спеціаліст відділу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог.

 

09 грудня 2016 року у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

- Резніченко Альона Олегівна - адміністратор центру надання адміністративних послуг;

- Гумеля Тетяна Миколаївна - спеціаліст 1 категорії загального відділу.

 

 

05 грудня  2016 року в Управлінні праці та соціального захисту населення м. Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

- Плетенець Наталія Олександрівна державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів.

 

04 жовтня  2016 року в Управлінні праці та соціального захисту населення м. Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

- Ріпа Марина Олегівна – головний спеціаліст відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

 

16.08.2016 року в виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

- Фурсової Наталії Миколаївни, начальника відділу реєстрації та обліку громадян. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Бурби Ольги Вікторівни, головного спеціаліста відділу реєстрації та обліку громадян. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.                                                                                                                              

- Шаповалової Юлії Олександрівни, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

21 червня 2016 року в виконавчому комітеті Новомосковської міської радирозпочато проведення перевірки щодо Хорішка Ігоря В’ячеславовича, начальника відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

11  квітня 2016 року в виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

- Колесник Інга Миколаївна – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Коваленко Ольга Василівна - головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

 

25 лютого  2016 року  в  Управлінні праці та соціального захисту населення м.Новомосковська  розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 -Артемова Світлана Миколаївна – головний спеціаліст - юрист відділу правової, кадрової та організаційної роботи. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

 

22 січня 2016 року_ в _Управлінні праці та соціального захисту населення м.Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 Карапиш Інна Филимонівна – головний спеціаліст відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

                                                              

  

15 грудня 2015 року_ в _Управлінні праці та соціального захисту населення м.Новомосковськ розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:  

Баранова Наталія Леонідівна – спеціаліст І категорії відділу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Бикова Вікторія Дмитрівна – спеціаліст І категорії відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Гаврюшин Костянтин Васильович - спеціаліст І категорії відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Грицаненко Альона Сергіївна – провідний спеціаліст відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Доброскокіна Людмила Петрівна – провідний спеціаліст відділу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Клименко Віта Олександрівна – спеціаліст  І  категорії відділу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Маковська Марина Вікторівна – спеціаліст І категорії  відділу бухгалтерського обліку та звітності;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Патик Лілія Олександрівна – спеціаліст І категорії відділу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог ;

Самодін Владислав Ігорович – провідний спеціаліст  по автоматизації та супроводженню програмного забезпечення відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Ткачова Світлана Олексіївна – спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

Чапала Гюльнара Рамізівна – провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

 

 14.12.2015 року в виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 - Скотаренко Лариса Анатоліївна – спеціаліст 1 категорії апарату управління;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Коваленко Ірина Анатоліївна – спеціаліст 1 категорії загального відділу;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Марченко Марина Юріївна - спеціаліст 1 категорії загального відділу;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Іщенко Світлана Павлівна - спеціаліст 1 категорії юридичного управління;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Ткаля Ірина Андріївна - спеціаліст 1 категорії комітету з питань торгівлі та побутового  обслуговування;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Будніков Владислав Сергійович - спеціаліст 1 категорії відділу ведення Державного  реєстру виборців;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

- Бадуліна Ірина Миколаївна - спеціаліст 1 категорії відділу земельних відносин: За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

                                                       

   08 грудня 2015 року в Управлінні праці та соціального захисту населення м. Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 1. Науменко Анастасія Олегівна - спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення.За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 
20 жовтня 2015 року по управлінню культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:
 1. Шаульська Олена Олександрівна - головний спеціаліст управління культури та туризму. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 2. Чарун-Олійник Анастасія Павлівна - головний спеціаліст управління культури та туризму. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

12 жовтня 2015 року в управлінні житлово – комунального господарства та капітального будівництва  Новомосковської міської ради розпочато проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо таких працівників:

 1. Золотько Віталій Григорович – начальник  відділу планування, прогнозування та економічного аналізу; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 2. Чистякова Наталія Володимирівна – головний спеціаліст відділу капітального будівництва; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 3. Сікач Наталія Леонідівна – головний спеціаліст відділу благоустрою та екологічного забезпечення; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 4. Демченко Артем Борисович – головний спеціаліст відділу благоустрою та екологічного забезпечення; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 5. Соснова Наталія Віталіївна – спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 6. Щеглов Сергій Миколайович – головний спеціаліст відділу благоустрою та екологічного забезпечення. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

13 жовтня 2015 року в Управлінні праці та соціального захисту населення м.Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: 

 1. Цюрюпа Ірина Володимирівна – головний державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

   

 2. Шатохіна Олена Віталіївна – державний соціальний інспектор  відділу державних соціальних інспекторів;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 3. Мирна Тетяна Сергіївна -  завідуючий сектором з нагляду за правильністю призначення і виплати пенсій та взаємодії з соціальними фондами, громадськими організаціями і засобами масової інформації;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 4. Ніколаєнко Оксана Валеріївна – головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 5. Шевчук Олександра Петрівна – головний спеціаліст – заступник начальника відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 6. Бороденко Марина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 7. Пилипенко Інна Василівна – головний спеціаліст – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 8. Плєшко Людмила Василівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 9. Чернюк Наталія Леонідівна – головний спеціаліст відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 10. Таран Наталія Валеріївна – головний спеціаліст відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 11. Лялюк Олена Вікторівна  - головний спеціаліст – заступник начальника відділу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 12. Окова Альона Вікторівна - головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 13. Замкова Ірина Володимирівна – головний спеціаліст – інформатор-координатор відділу прийому громадян з питань надання всіх видів соціальних допомог;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 14. Бондаренко Олена Вікторівна – головний спеціаліст відділу прийняття рішень щодо призначення всіх видів соціальних допомог;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 15. Нам Ілона Валентинівна – головний спеціаліст – заступник начальника відділу прийняття рішень щодо призначення всіх видів соціальних допомог;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 16. Халепа Ольга Сергіївна – головний спеціаліст – заступник начальника відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

12 жовтня 2015р. у Фінансовому управлінні виконавчого комітету Новомосковської міської  ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: 

 1. Нечипоренко Альона Миколаївна – головний спеціаліст бюджетного відділу;  За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 2. Мірошниченко Олена Володимирівна – головний спеціаліст бюджетного відділу; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 3. Тащук Яна Костянтинівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 4. Горбань Оксана Григорівна – головний спеціаліст відділу доходів бюджету, фінансування виробничої сфери та соціальних виплат. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 5. Сімон Алла Володимирівна - головний спеціаліст відділу доходів бюджету, фінансування виробничої сфери та соціальних виплат; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 6. Коряченко Ірина Олегівна - головний спеціаліст відділу доходів бюджету, фінансування виробничої сфери та соціальних виплат. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

 

12 жовтня 2015 року в виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: 

 1. Шейко Галина Іванівна - головний спеціаліст загального відділу;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 2. Бойко Оксана Миколаївна - головний спеціаліст загального відділу; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 3. Князєва Наталія Геннадіївна - головний спеціаліст загального відділу; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 4. Оленіна Ольга Анатоліївна - головний спеціаліст управління економіки; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 5. Устименко Денис Олександрович - головний спеціаліст юридичного управління; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 6. Василенко Олександр Костянтинович - головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 7. Дзегарницька Ксєнія Миколаївна - головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 8. Надточеєва Вікторія Анатоліївна – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 9. Ковтун Вікторія Вікторівна – головний спеціаліст служби у справах дітей;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 10. Полтавець Наталія Володимирівна – головний спеціаліст служби у справах дітей; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 11. Бабінець Рімма Григорівна – головний спеціаліст комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 12. Латун Ольга Павлівна – адміністратор центру надання адміністративних послуг;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 13. Крусір Яна Валентинівна - адміністратор центру надання адміністративних послуг;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 14. Мороз Вікторія Володимирівна - адміністратор центру надання адміністративних послуг; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 15. Синичич Олена Ярославівна - адміністратор центру надання адміністративних послуг; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 16. Казмерчук Юлія Євгенівна - адміністратор центру надання адміністративних послуг; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 17. Вдовіна Інна Миколаївна – головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та приватизації;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 18. Охріменко Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст організаційного відділу; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 19. Горбенко Світлана Борисівна – головний спеціаліст організаційного відділу; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 20. Голікова Тетяна Олександрівна - головний спеціаліст  відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 21. Лещенко Наталія Олександрівна - головний спеціаліст  відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 22. Жданова Альона Анатоліївна - головний спеціаліст  відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 23. Дяченко-Швецова Вікторія В’ячеславівна - головний спеціаліст  відділу ведення Державного реєстру виборців;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 24. Ганзя Оксана Павлівна - головний спеціаліст  відділу земельних відносин;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 25. Федоров Павло Олексійович - головний спеціаліст з питань інформаційно - комп’ютерного забезпечення; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 26. Майстренко Ірина Вікторівна – начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

10 серпня 2015 року в Управлінні праці та соціального захисту населення м.Новомосковська розпочато проведення перевірки щодо таких осіб: 

 1. Калюжна Олена Миколаївна – І заступник начальника управління праці та соціального захисту населенням м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 2. Застава Наталія Петрівна – заступник начальника управління – начальник відділу з питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 3. Волоконська Ольга Миколаївна - заступник начальника управління – начальник відділу праці та соціально-трудових відносин   управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 4. Гонтарь Альона Іванівна – начальник відділу правової, кадрової та організаційної роботи управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 5. Мехеда Лілія Василівна – начальник відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 6. Тимошенко Олена Миколаївна – начальник відділу прийому громадян з питання надання всіх видів соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 7. Могильченко Ольга Миколаївна – начальник відділу прийняття рішень щодо призначення всіх видів соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська;
 8. Панченко Наталія Миколаївна – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 9. Яковлєва Наталія Дмитрівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності  управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська;
 10. Фаворська Олена Володимирівна – начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська;
 11. Лупенко Ольга Володимирівна - начальник відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 12. Чернобровкіна Сніжана Павлівна – начальник відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

10.08.2015 року в виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 1. Грудська Оксана Костянтинівна – начальник загального відділу;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 2. Мороз Тетяна Михайлівна – начальник відділу кадрової роботи;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 3. Мартинюк Олександр Вікторович – начальник юридичного управління;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 4. Мітченко Олена Сергіївна – начальник організаційного відділу;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 5. Хохлова Марина Миколаївна – начальник  управління економіки;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 6. Володіна Марина Олександрівна - начальник відділу з питань інвестицій та приватизації; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 7. Ковальова Наталія Миколаївна – начальник центру надання адміністративних послуг;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 8. Шнуровий Валерій Сергійович – заступник начальника центру надання адміністративних послуг;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 9. Кравченко  Ірина Анатоліївна – начальник служби у справах  дітей;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 10. Єршова Галина Степанівна – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 11. Банєєва Тетяна Анатоліївна – заступник начальника відділу ведення Державного реєстру виборців. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 12. Карібова Оксана Володимирівна – начальник трудового архіву;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 13. Стьопін Андрій Анатолійович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 14. Михальова Тетяна Іванівна – начальник відділу архіву;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 15. Поздняков Микола Анатолійович – начальник управління транспорту і зв’язку;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 16. Хорішко Ігор В’ячеславович – начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
 17. Коренєва Марина Олексіївна – начальник комітету у справах сім’ї та молоді;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 18. Шевцова Тетяна Геннадіївна – начальник комітету з питань фізичної культури та спорту;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 19. Антоненко Вікторія Василівна – начальник комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 20. Терханова Любов Григорівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності-головний бухгалтер;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 21. Кондратенко Тетяна Анатоліївна – заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 22. Чорний Віктор Миколайович – начальник відділу земельних відносин; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 23. Солодовнікова Олена Олександрівна – начальник господарського відділу ;За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.          

10 серпня 2015 року в управлінні житлово – комунального господарства та капітального будівництва  Новомосковської міської ради розпочато проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо таких працівників:

 1. Власенко Ярослав Миколайович – начальник відділу майна та комунальної власності; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 2. Жукова Людмила Геннадіївна – начальник відділу капітального будівництва. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

10.08.2015р. у Фінансовому управлінні виконавчого комітету Новомосковської міської  ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 1. Сіра Наталія Геннадіївна, фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

10.08.2015 р. у Новомосковському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 1. Лало Ольги Василівни, головного спеціаліста  Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 2. Саричевої Лариси Миколаївни, головного спеціаліста – головного бухгалтера Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 3. Бочарової Тетяни Леонідівни, провідного спеціаліста Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 4. Швецової Тетяни Василівни, провідного спеціаліста – юрисконсульта  Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються;
 5. Пащенко Марини Миколаївни, спеціаліста І категорії Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 6. Бартійчука Владислава Степановича, спеціаліста І категорії Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; за результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.

08.06.2015 року в виконавчому комітеті Новомосковської міської ради розпочато проведення перевірки щодо таких осіб:

 • Горбач Галина Миколаївна – начальник управління праці та соціального захисту населення: За результатами проведеної перевірки встановлено , що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України << Про очищення влади>>, не застосовується.
 • Устименко Сергій  Дмитрович – начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 • Падашуля Наталія Іванівна – начальник управління освіти; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 • Шаликін Віктор Петрович – начальник управління культури та туризму; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.    
 • Горішний Ігор Миколайович – заступник начальника фінансового управління; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України <<Про очищення влади>>, не застосовується.
 • Ковтуненко Наталія Миколаївна - заступник начальника фінансового управління. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.
 • Болучевська Юлія Олександрівна - заступник начальника фінансового управління; За результами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України << Про очищення влади>>, не застосовується.
 • Роздайбіда Ірина Анатоліївна – директор Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються.