Соціальний захист

23.07.2020 Новий сервіс від Пенсійного фонду України

Для тих, хто ще не є пенсіонером - Автопризначення пенсії за віком

Про новий електронний сервіс від Пенсійного фонду України роз’яснює та дає поради начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак

Пенсійний фонд України презентував новий електронний сервіс. Що це за сервіс? Коли він почав діяти?

16.07.2020 До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами  та під час запровадження карантину в Новомосковському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з питань пенсійного забезпечення.

09.07.2020 ФОП без найманих працівників МАЄ ПРАВО отримати допомогу по частковому безробіттю.

Новомосковський міськрайонний центр зайнятості інформує:

Протягом 90 календарних днів з дня зупинення діяльності ФОП має право звернутися до Центру зайнятості за допомогою. Для цього слід подати відповідний пакет документів:

08.07.2020 Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищено – перерахунок пенсій проведено

З 1 липня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність підвищено з 1 638 грн до 1 712 грн.

12.06.2020 Інформаційна кампанія про переваги легального заробітку — продовжується!

Щоразу ми повертаємось до теми легального працевлаштування та прозорості заробітку. Сьогодні це актуально, як ніколи. Карантин вніс свої поправки у режим роботи багатьох підприємств та підприємців.

Але карантин це — явище тимчасове, а тіньові заробітки, на жаль, постійне.

05.06.2020 Змінено порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку

01 червня поточного року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 432  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329» (чинна з 03.06.2020), якою доповнено перелік фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування першої та другої групи платників єдиного податку, що матимуть право на отримання виплати допомоги на дітей віком до 10 років. 

08.05.2020 Підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році

У травні 2020 року Пенсійний фонд України провів індексацію пенсій. У яких категорій громадян та на скільки змінилися пенсійні виплати надасть роз’яснення начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.

Які категорії громадян підлягали індексації пенсій?

08.05.2020 До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами  та під час запровадження карантину в Новомосковському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з питань призначення та перерахунку пенсій.

08.05.2020 Хто з підприємців може отримати допомогу на дітей під час карантину і як її оформити

Порядок виплати цієї допомоги  затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329  «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Допомога призначається і виплачується на дітей фізичних осіб підприємців (ФОП), які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до І або ІІ групи платників єдиного податку.

05.05.2020 Соціальний захист найвразливіших категорій безробітних посилено.

Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн. Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 08.04.2020 № 217, яка набула чинності 18 квітня 2020 року.

08.04.2020 Пенсійний фонд області роз’яснює актуальні питання з пенсійного забезпечення у період дії карантину

Які зміни у пенсійному забезпеченні та як працює Пенсійний фонд області у період карантину розповість начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій КОЗАК

Рішенням Уряду з 12 березня 2020 року  в Україні було запроваджено карантин через поширення такої хвороби як COVID-19, який продовжено до

01.04.2020 Під час карантину соціальні служби, які здійснюють захист прав дітей, працюють

Під час карантину соціальні служби, які здійснюють захист прав дітей, працюють. Тимчасово, на час карантину обмежено особистий прийом громадян, але всі питання, що стосуються захисту прав дітей, ми вирішуємо. Питання, які не потребують негайного втручання і вирішення та не стосуються загрози життю, здоров’ю дітей, вирішимо після карантину.

На теперішній час – бережіть себе, дітей, рідних, близьких. Залишайтеся вдома та дотримуйтеся правил карантину.

26.03.2020 Допомога літнім людям під час карантину

У зв’язку з поширенням захворювання COVID-19 Урядом запроваджено ряд обмежувальних заходів.

Однією з груп ризику є люди похилого віку та люди з хронічними хворобами і слабким імунітетом – вони більш схильні до розвитку тяжких захворювань. Їм особливо потрібно бути максимально убезпеченими – обмежити контакти та не перебувати в людних місцях. Тому наразі одним з головних завдань влади є турбота про дану категорію людей.

26.03.2020 До уваги громадян

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами  та під час запровадження карантину в Новомосковському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з питань призначення та перерахунку

23.03.2020 Шановні громадяни міста!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» з 17.03.2020 р. до 03.04.2020 р. Управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська переходить на дистанційний режим роботи.

19.03.2020 До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами  та під час запровадження карантину в Новомосковському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) управління обслуговування громадян діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з питань призначення та перерахунку пенсій.

18.03.2020 Міський Голова вручив почесне звання «Мати-героїня»

18 березня 2020 року в приміщенні Новомосковської міської ради відбулося вручення нагрудного знаку і посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня».

Згідно з Указом Президента України від 07 грудня 2019 року №893/2019 "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" за поданням виконавчого комітету Новомосковської міської ради почесне звання "Мати-героїня" присвоєно багатодітній матері — Гредінар Вікторії Миколаївні, яка народила та виховує 7 дітей.

04.03.2020 В клубних об’єднаннях Терцентру пройшло святкове засідання, присвячене Міжнародному жіночому дню

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

У цей березневий день прекрасна половина людства чекає кольорів, ніжності і подарунків. Так вже традиційно склався цей день. Усі з нетерпінням чекають цього свята, радіють, коли воно приходить.

24.12.2019 СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ДІТЕЙ НОВОМОСКОВСЬКА

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая в Новомосковську  пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

19.12.2019 В Новомосковську відбулося урочисте відкриття закладу дошкільної освіти «Чебурашка»

19 грудня 2019 року у житті мешканців міста Новомосковська відбулася довгоочікувана та радісна подія – урочисте відкриття так званого «довгобуду», дошкільного навчального закладу «Чебурашка».

19.12.2019 Шановні жителі Новомосковська!

Прийміть щирі вітання зі світлим та радісним святом – Днем Святого Миколая!

Цей особливий день розпочинає новорічно-різдвяні свята. Здавна українці шанують Святого Миколая, мудрого покровителя й наставника, який завжди допомагає всім добрим людям. Він дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, сповнює радістю серця.

16.12.2019 Про перерахунок пенсій з 1 грудня 2019 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено, що з 1 грудня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1 564 грн. до 1 638 грн.

13.12.2019 Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, які ціною свого життя та здоров’я здолали страшну трагедію ХХ століття.

Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян переселено у безпечні місця з 30 – кілометрової Чорнобильської зони. І якби не мужність і жертовність багатьох ліквідаторів – чорнобильців, наслідки були б ще жахливішими.

06.12.2019 Відбулася робоча зустріч міського Голови з членами сімей загиблих воїнів у зоні проведення операції Об’єднаних сил

05 грудня 2019 року у приміщенні Новомосковської міської ради відбулася робоча зустріч міського Голови Віктора Літвіщенка з членами родин загиблих воїнів у зоні проведення антитерористичної операції.

06.12.2019 Шановні військовослужбовці Присамар’я, учасники АТО/ООС, дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України! Це свято має особливе значення, адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають суверенність країни.

06.12.2019 Дорогі волонтери та небайдужі люди! Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя.

03.12.2019 «Ви просили – ми зробили» Новомосковський міський Голова звітує про роботу за листопад 2019 року

Як і у минулому місяці керівник міста продовжив діяльність по відновленню довіри новомосковців до міської влади за рахунок конкретної роботи і таких же результатів.

За місяць до виконкому звернулося 263 громадянина, з них 117 – на особистих прийомах керівництва міста, 12 % звернень вирішено оперативно і позитивно.

Міська влада надавала матеріальну допомогу особам, що опинилися у складних життєвих обставинах. У листопаді її отримав 51 містянин на загальну суму 65 150, 00 грн.

28.11.2019 Насильство над дітьми – особливо велика проблема

Коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність, не знаємо своїх прав, як захистити себе.

13.11.2019 ПРИЙОМНА СІМ'Я

Кожна дитина потребує турботи дорослих, котрі забезпечуватимуть їй сприятливі та безпечні умови для розвитку. Якнайкраще такі умови можна створити в сім’ї. Однак часто трапляється так, що батьки не піклуються належним чином про своїх дітей з різних причин – через бідність, проблеми зі здоров'ям, відсутність позитивного досвіду сімейного виховання та інше. Тому, таких дітей влаштовують до однієї з форм  сімейного виховання – прийомної сім’ї.

13.11.2019 В Новомосковську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

06 листопада 2019 року під головуванням заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Тихонової проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На даному засіданні було розглянуто низку питань, а саме:

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин