Соціальний захист

11.07.2019 Пишаємося досягненнями маленьких жителів нашого міста

Щороку керівництво Дніпропетровської обласної державної адміністрації відзначає дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають та навчаються на території області за високий рівень знань та активну участь у громадському житті. За підсумками навчального року призначається стипендія Дніпропетровської обласної державної адміністрації для дітей вищезазначеної категорії.   

10.07.2019 В Новомосковську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

08 липня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Тихонової  проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На даному засіданні було розглянуто низку питань, а саме:

- розглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах;

18.06.2019 В Новомосковську пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

14 червня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Тихонової проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На даному засіданні було розглянуто низку питань, а саме:

- розглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, затверджено склад міждісціплінарних команд по соціальній роботі з даними дітьми;

04.06.2019 В Новомосковську стало більше на двох Матерів-героїнь

Сьогодні, 04 червня, у виконкомі міської ради вітали двох представниць прекрасної статі, які свідомо обрали непростий шлях материнства – народили, виховали та дали путівку в життя шістьом дітям кожна.

Державні нагороди та посвідчення «Мати-героїня» урочисто вручено двом багатодітним матерям Новомосковська: Євдаш Наталії Олександрівні та Корнієнко Віті Вікторівні.

03.06.2019 Сергій Горошко привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу з Днем захисту дітей

Напередодні Дня захисту дітей вже стало традиційним привітання міської влади дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В цей день 24 вихованці з трьох дитячих будинків сімейного типу м. Новомосковська особисто привітали секретар міської ради Сергій Горошко та начальник служби у справах дітей Ірина Кравченко. Звертаючись до дітей, гості побажали їм за час літніх канікул оздоровитися, відпочити, набратися нових сил до нового навчального року.

30.05.2019 Оголошення про набір координаторів

Мінсоцполітики в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 році перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на основі  виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних.

29.05.2019 Шановні роботодавці!

Ви маєте право на компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного внеску за працевлаштування осіб,

23.05.2019 Візьміть дитину у свою родину

Незабаром 1 червня. Саме в цей день відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Головне право дитини – право на сім’ю, мати матір та батька. Але є випадки, коли батьки не в змозі подолати складні життєві обставини, їх позбавляють права виховувати дитину. Такій дитині необхідні альтернативні форми сімейного виховання: усиновлення, опіка, прийомна сім’я або дитячий будинок сімейного типу.

10.05.2019 Зустріч з вивільнюваними працівниками

07 травня 2019 року Директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Санжаревська провели робочу зустріч з керівництвом та начальниками виробничих підрозділів ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика».

08.05.2019 В територіальному центрі пройшов святковий концерт «Мужність і відвага крізь покоління»

7 травня в територіальному центрі соціального обслуговування населення м. Новомосковська пройшов святковий концерт для ветеранів «Мужність і відвага крізь покоління» до Дня Пам’яті та Примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови Ольга Тихонова, голова Ради ветеранів Михайло Горбов та голова Ради партизан і підпільників Присамар’я Петро Єскін.

08.05.2019 В Новомосковську пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

07.05.2019 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тихонової О.С. проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На даному засіданні було розглянуто низку питань, а саме:

07.05.2019 Робоча зустріч в ТОВ ««Новомосковський посуд»

06 травня 2019 року директор Новомосковького міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко провели робочу зустріч з керівником служби з управління персоналом ТОВ «Новомосковський посуд» Оксаною Мальованою.

Метою зустрічі було вивчення потреб роботодавця щодо вільних робочих місць та зміцнення взаємодії щодо працевлаштування безробітних осіб, які вивільнені з підприємств через зміни в організації виробництва та праці.

17.04.2019 Безкоштовна психологічна реабілітація в реабілітаційних установах України для учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”.

Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

14.03.2019 Шукаємо патронатних вихователів разом

13 березня 2019 року у приміщені Новомосковської міської ради відбувся спільний захід Новомосковського міськрайонного центру зайнятості та Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді щодо презентації професії «патронатний вихователь».

06.03.2019 При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська діє група денного догляду для дітей з інвалідністю.

Основними завданнями, які стоять перед фахівцями групи – це розвиток дрібної та грубої моторики, сенсорних здібностей, пам`яті, уваги, мислення, сприйняття зв`язного мовлення, набуття соціально-побутових навичок. В групі працюють справжні професіонали своєї справи, люди щирі, чуйні, які люблять дітей і віддають їм усю теплоту своїх сердець.

06.03.2019 Інформація для субсидіантів, які не є пенсіонерами та яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 року

Повідомляємо про те, що Ощадбанк є уповноваженим банком з монетизації субсидій згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, зі змінами та доповненнями та постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62.

28.02.2019 Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території м. Новомосковська, щоб отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, необхідно звернутися до служби у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: м. Новомосковськ вул. Гетьманська, 14 каб. 21, тел. (0569) 38-00-26.

26.02.2019 Як працюватиме монетизація субсидій

Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією.

Всі решта субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

26.02.2019 Не залишайтесь байдужими!

Шановні новомосковці!

За минулий рік в місті Новомосковську осиротіло 15 дітей. Ці діти на сьогодні знайшли нові родини, обігріті любов’ю, турботою небайдужих людей.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради виражає вдячність тим жителям міста, хто відгукнувся та допоміг знайти нові сім’ї для дітей.

20.02.2019 Важливо про субсидії!

Нагадуємо, що пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією.

Всі решта субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

19.02.2019 За лютий субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

18.02.2019 Новомосковський дитячий будинок сімейного типу родини Лискіних відзначив 30-річчя від дня заснування

17 лютого 2019 року дитячий будинок сімейного типу родини Лискіних відзначив 30-річчя від дня заснування.

01.02.2019 Розширено перелік послуг, які можна отримати через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Так, з 1 березня цього року, крім існуючих адміністративних послуг, надаватимуться й нові:

· Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати - героїня»;

· Прийняття рішення щодо соціального обслуговування особи територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

25.01.2019 Захист людей похилого віку – пріоритет міської влади та територіального центру соціального обслуговування м. Новомосковська

В місті проживає понад 20 тис. людей похилого віку. Майже половина з яких – одинокі та одиноко проживаючі.

Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру обслуговує:

- одиноких непрацездатних громадян (в тому числі одинокі бездітні пари);

15.01.2019 До уваги роботодавців!

Новий бланк звіту «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік» необхідно подати в центр зайнятості до 1 лютого 2019 року

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.11.2018 р. №1763 затверджені зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

09.01.2019 Дізнатися розмір субсидії тепер можна он-лайн

Щоб дізнатися, призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення.

З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

08.01.2019 Перевезення пільгових категорій населення у м. Новомосковську

Відповідно до Положення про порядок компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян по місту Новомосковську за рахунок коштів  місцевого бюджету. передбачено надання пільгового проїзду без обмежень для таких категорій осіб:

- інваліди Другої світової війни;

- учасники бойових дій в період Другої світової війни;

03.01.2019 5 головних запитань про монетизацію пільг і субсидій

1. Чи потрібно повторно подавати документи ?

Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління праці та соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

03.01.2019 Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій

Кабінет міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

19.12.2018 Сергій Горошко привітав пацієнтів дитячого відділення Центральної міської лікарні з Днем святого Миколая

Без уваги не лишилися діти, котрі перебувають на лікуванні в дитячому відділенні Новомосковської центральної міської лікарні. Адже не можна лишати хворих дітей без свята, бо діти – це наше майбутнє, майбутнє України. Тож святий Миколай повинен завітати до всіх діток, особливо якщо вони захворіли.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин