Робота

06.02.2019 Запрошуємо до лав Національної поліції України

З ініціативи Новомосковського міськрайонного центру зайнятості у приміщенні Новомосковського відділу поліції 05 лютого було проведено міні-ярмарок вакансій з метою укомплектування вільних посад.

Захід відкрив директор центру зайнятості Сергій Кадевич. Про особливості служби в рядах Національної поліції України розповіли інспектори сектору кадрового забезпечення Наталія Бабенко і Оксана Фоменко.

18.01.2019 Безробітним новомосковцям пропонували службу за контрактом

17 січня 2019 року за ініціативи Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели День відкритих дверей та ярмарок вакансій у Новомосковському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування.

03.02.2016 Старт діалогу - розпочато політичні перемовини.
   Вчора, 2 лютого 2016 року в Дніпропетровській обласній раді (м. Дніпропетровськ, пр. Кірова,2) під керівництвом голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О. пройшла погоджувальна зустріч, в якій взяли участь секретар Новомосковської міської ради Горошко С.Г., керівник депутатської групи «БПП Солідарність» в Новомосковській міській раді Гаркавенко О.І., голова Новомосковської міської організації Партії «БПП Солідарність» Білик А.Г. та Літвіщенко В.І.
28.12.2015 Система електронних закупівель ProZorro

25 грудня відбулось навчання для розпорядників бюджетних коштів з приводу системи електронних закупівель ProZorro.

 По цьому питанню висловив свою думку заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємства Морозов К.М., який сказав наступне:

Підписатися на Весь перелік новин