Підприємства

31.08.2017 В Новомосковську створено міську раду підприємців

Малий і середній бізнес є однією із головних сфер забезпечення зайнятості населення, запобігання безробіттю та створення нових робочих місць у м. Новомосковську. Тому питання розвитку підприємництва є одним із важливих питань, які стоять перед міською владою.

29.05.2017 До уваги представників малого та середнього бізнесу!

8 червня 2017 року об 11:00 годині у великій залі Новомосковської міської ради буде проведено семінар на тему «Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих територій» за участю фахівців Дніпропетровського інвестиційного агентства «DIA», регіональної ради підприємств у Дніпропетровській області та Сільськогосподарської консультативної служби. Запрошуємо представників малих, середніх та фермерських підприємств, бажаючих прийняти участь у заході.

07.02.2017 До уваги представників малого та середнього бізнесу!

03 – 05 березня 2017 року відбудеться Перший весняний фестиваль 2017, який організовує Український союз промисловців і підприємців. Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів для представників малого і середнього бізнесу, створення виставкового майданчика для демонстрації продукції та налагодження промислових коопераційних зв’язків.

23.05.2016 На мікрорайоні Кулебівка відкрито новий супермаркет

22 травня на Кулебівці пройшло справжнє свято – усіх гостинно зустрічав сучасний, просторий супермаркет. Це відкриття для мешканців мікрорайону було довгоочікуваним, про що свідчила велика кількість гостей свята, які мали бажання зробити перші покупки у новому магазині. Скрізь панувала святкова атмосфера: яскраво прикрашений повітряними  кулями фасад магазину, а настрій нових відвідувачів був по-справжньому піднесений. На перших покупців магазину чекали сюрпризи та подарунки.

22.09.2014 Значно збільшилась кількість крадіжок кабелю електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» Значно збільшилась кількість крадіжок кабелю електрозв’язку ПАТ «Укртелеком»

Основна маса крадіжок здійснена в підвалах багатоквартирних будинків. Тобто, обрубування кабелю лише в одному місці позбавляє послуг електронного зв’язку образу сотні людей, а серед них - особи пільгової категорії та люди похилого віку.

Підписатися на Весь перелік новин