Підприємства

23.04.2019 Інформація для підприємств-експортерів

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017року № 1017-р «Про схвалення Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на 2017-2021 роки» розпочато опитування підприємств-експортерів з метою вивчення ефективності заходів та комунікацій.

Опитування проводиться за посиланням: https://bit.ly/2TJ1ZgJ.

08.10.2018 До уваги роботодавців!

Інспекторами праці виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 08.10.2018 проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо легалізації найманої праці та забезпечення працівникам державних соціальних гарантій.

Попереджаємо про те, що в регіонах зафіксовані випадки відвідування підприємств шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито повинні перевірити питання укладання трудових договорів і оплати праці найнятих робітників.

17.07.2018 ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНВЕСТОРІВ, ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННОМУ ПОГЛИНАННЮ ТА ЗАХОПЛЕННЮ ПІДПРИЄМСТВ

У управлінні економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради, за телефоном (05693)7-83-64, функціонує «гаряча лінія» з питань захисту прав інвесторів, посилення протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Телефон «гарячої лінії» працює в робочі дні:

· понеділок – четвер з 8.00 до 17.00 год.;

· п’ятниця – з 8.00 до 15.45 год.

18.06.2018 Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську інформує

Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську звертає увагу платників податків міста, а також органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

31.08.2017 В Новомосковську створено міську раду підприємців

Малий і середній бізнес є однією із головних сфер забезпечення зайнятості населення, запобігання безробіттю та створення нових робочих місць у м. Новомосковську. Тому питання розвитку підприємництва є одним із важливих питань, які стоять перед міською владою.

29.05.2017 До уваги представників малого та середнього бізнесу!

8 червня 2017 року об 11:00 годині у великій залі Новомосковської міської ради буде проведено семінар на тему «Підтримка малого та середнього бізнесу через створення інвестиційно привабливих територій» за участю фахівців Дніпропетровського інвестиційного агентства «DIA», регіональної ради підприємств у Дніпропетровській області та Сільськогосподарської консультативної служби. Запрошуємо представників малих, середніх та фермерських підприємств, бажаючих прийняти участь у заході.

07.02.2017 До уваги представників малого та середнього бізнесу!

03 – 05 березня 2017 року відбудеться Перший весняний фестиваль 2017, який організовує Український союз промисловців і підприємців. Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів для представників малого і середнього бізнесу, створення виставкового майданчика для демонстрації продукції та налагодження промислових коопераційних зв’язків.

23.05.2016 На мікрорайоні Кулебівка відкрито новий супермаркет

22 травня на Кулебівці пройшло справжнє свято – усіх гостинно зустрічав сучасний, просторий супермаркет. Це відкриття для мешканців мікрорайону було довгоочікуваним, про що свідчила велика кількість гостей свята, які мали бажання зробити перші покупки у новому магазині. Скрізь панувала святкова атмосфера: яскраво прикрашений повітряними  кулями фасад магазину, а настрій нових відвідувачів був по-справжньому піднесений. На перших покупців магазину чекали сюрпризи та подарунки.

22.09.2014 Значно збільшилась кількість крадіжок кабелю електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» Значно збільшилась кількість крадіжок кабелю електрозв’язку ПАТ «Укртелеком»

Основна маса крадіжок здійснена в підвалах багатоквартирних будинків. Тобто, обрубування кабелю лише в одному місці позбавляє послуг електронного зв’язку образу сотні людей, а серед них - особи пільгової категорії та люди похилого віку.

Підписатися на Весь перелік новин