Освіта

21.05.2019 Спалах дитячих талантів

Щороку в закладах дошкільної освіти міста проходить міський конкурс «Пісенне коло» серед творчо обдарованих дітей. Ось і цей рік не став винятком.

Пісня – наш духовний скарб, вона єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співучого народу, про наших талановитих дітей.

Напередодні Дня матері відбувся гала-концерт переможців та призерів міського конкурсу «Пісенне коло – 2019».

06.05.2019 Соціалізація дитини – одна з основних функцій закладу дошкільної освіти

24 квітня 2019 року гостинно відчинилися двері закладу дошкільної освіти № 8 «Черемушки» педагогічним працівникам міста, вітаючи усіх на семінарі-практикумі «Соціалізація особистості в умовах сучасного художньо-естетичного простору ЗДО».

Привітали учасників семінару-практикуму найголовніші його учасники –

вихованці закладу, хореографічною композицією «Весна» та виступом хорового колективу з піснею «Діти – квіти».

07.02.2019 Професія поряд

6 лютого 2019 року в м. Новомосковську в рамках проекту «Професія поряд» відбулась зустріч школярів 10 класів Новомосковського міського ліцею «Самара» та представників навчального закладу НГУ «Дніпровська політехніка» в форматі Skypе-зв’язку. Учні мали можливість отримати загальну інформацію про навчальний заклад, про умови вступу,  познайомитись з сайтом НГУ «Дніпровська політехніка», були запрошені на дні відкритих дверей, які відбудуться найближчим часом.

04.02.2019 «Еко-школа» – проект формування екологічного мислення серед школярів

З жовтня 2018 року учні шкіл міста беруть участь в унікальному для нашого міста проекті запровадження роздільного збору відходів «Еко-школа».

Цей проект впроваджено за ініціативи ГО «Юнацький корпус».

Без раціонального використання природних ресурсів, екологічної культури та свідомості важко підвищити якість життя населення.

29.01.2019 Вітаємо переможців конкурсу імені Петра Яцика

На базі КЗВО «Дніпропетровська академія неперервної освіти» ДОР» відбувся ІІІ (обласний) очний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

24.01.2019 В Новомосковську пройшла «Асамблея зірок – 2019»

Уже традиційно в січні в Новомосковську проходить свято вшанування відмінників навчання та переможців олімпіад «Асамблея зірок».  

Вчергове Новомосковськ вшанував найкращих  учнів 8-11 класів шкіл міста – відмінників навчання за результатами І семестру 2018 – 2019 навчального року та переможців міських олімпіад з навчальних предметів.

10.01.2019 У Новомосковську пройшов зимовий турнір інтелектуального конкурсу учнівської молоді «Що? Де? Коли?»

Вже традиційно, під час канікул в місті проводиться інтелектуальний конкурс учнівської молоді «Що? Де? Коли?», популяризатором, організатором та незмінним ведучим якого є вчитель математики школи №8 Логвіненко Олексій Вікторович. Тож 10 січня 2019 року в палаці культури «Металург» пройшов зимовий турнір конкурсу «Що? Де? Коли?».

Команди юних знавців з числа учнів 7-11 класів закладів середньої освіти міста і району під керівництвом педагогів-тренерів із задоволенням готуються до турнірів.

29.11.2018 В Новомосковську пройшов конкурсний відбір керівників комунальних закладів дошкільної та позашкільної освіти

На виконання рішень Новомосковської міської ради №722 від 28.09.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних Новомосковської міської ради, Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради» та №723 від 28.09.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів позашкільної освіти Новомосковської міської ради та Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради» у малій залі виконкому

21.08.2018 відбувся конкурс на вакантні посади фахівців інклюзивно-ресурсного центру.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», Порядку проведення конкурсу щодо призначення на посаду педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомосковської міської ради, затвердженого рішенням Новомосковської міської ради від 12.03.2018 р. № 559 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20.10.2017 р.

15.08.2018 В Новомосковську пройшов конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти

Згідно з оновленою законодавчою базою керівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти повинні обиратися на конкурсній основі. З цією метою 14-15 серпня 2018 року управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради було проведено такий конкурс.

12.07.2018 Увага! Конкурс!

Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради оголошує конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.

Вимоги до кандидатів: вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра, стаж роботи не менше п’яти років, а також організаторські здібності.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, основних обов’язків, умов праці надається кадровою службою.

02.02.2018 Роз’яснення щодо харчування дітей у закладах загальної середньої освіти м. Новомосковська

Згідно  рішення Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 року, Уряд скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів, сім'ї яких не отримують допомогу для малозабезпечених, але прийнятими рішеннями Новомосковської міської ради безкоштовне харчування в школах до грудня 2018 року надавалося учням 1-4 класів незалежно від фінансового стану їх сімей.

24.10.2017 До уваги мешканців міста!

На виконання протоколу позачергового засідання Новомосковської міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради, з метою  запобігання порушення Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, запобігання розповсюдження  захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип  та  недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у місті Новомосковську з 25 жовтня по 27 жовтня 2017 року (включно) п

06.10.2017 Міська влада перевірила хід виконання ремонтних робіт в дитячому садочку «Чебурашка»

5 жовтня секретар міської ради Сергій Горошко та заступник міського голови Валерій Ляшок провели виїзну нараду з питань перевірки стану виконання робіт на об’єкті «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка».

Згідно проекту це буде сучасний, затишний та теплий дитячий садок. Після відкриття в садку буде 12 груп загальною кількістю 200 дітей.

28.09.2017 В Новомосковську відбулися урочистості до Дня працівників освіти

Сьогодні, 28 вересня, в приміщенні міської ради відбилися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

На святі були присутні представники міської влади, депутати міської ради, ветерани педагогічної праці, педагоги та мешканці міста.

27.09.2017 Початкові класи школи № 18 переїхали у відремонтоване приміщення

У цьому крилі школи раніше розміщувався ліцей «Самара». Після переїзду ліцею в серпні поточного року у власне приміщення в школі розпочалися ремонтні роботи.

27 вересня всі 16 початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 18 сіли за парти у відремонтованому приміщенні.

Заступник міського голови Валерій Ляшок спільно з директором школи Світланою Жовтяк оглянули навчальні класи після ремонту. Відремонтовано класні кімнати, систему каналізації, туалети, встановлено фонтанчики з питною водою.

21.09.2017 Відбулося чергове засідання виконкому

20 вересня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Горошка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради. На розгляд було винесено понад 60 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Юрій Карачевцев доповів про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери м. Новомосковська до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р.

01.09.2017 Учні ліцею «Самара» розпочали навчальний рік у новому приміщенні

1 вересня в ліцеї «Самара» пройшла урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року.

На заході були присутні секретар міської ради Сергій Горошко, заступники міського голови Валерій Ляшок та Тетяна Дакова, депутати міської ради, вчителі, ліцеїсти та їх батьки, випускники різних років.

Цього року свято було незвичайне. Ліцей зустрів його в новому, затишному, і головне, - власному приміщенні по вул. Шевченка, 8.

30.08.2017 В Новомосковську пройшла педагогічна конференція

29 серпня в приміщенні колегіуму № 11 пройшла щорічна педагогічна конференція. В її роботі взяли участь секретар міської ради  Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок, начальник управління освіти Ольга Павлік, керівники навчальних закладів та педагоги міста.

31.07.2017 Сергій Горошко провів нараду

31 липня 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Горошко відбулася оперативна нарада, на якій було піднято ряд важливих питань життєдіяльності міста.

Головними були питання ремонту магістрального водогону Ø 1000 мм Дніпро – Новомосковськ та звершення ремонтних робіт в закладах освіти до початку навчального року.

21.07.2017 Заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко провів виїзний прийом у Новомосковську

Сьогодні, 21 липня, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Юрченко провів особистий виїзний прийом громадян у м. Новомосковську.

Для оперативного вирішення проблем, з якими зверталися жителі Новомосковська до заступника голови облдержадміністрації, присутнім на прийомі був виконуючий обов’язки міського голови Сергій Горошко.

02.06.2016 В Новомосковську відзначили Міжнародний день захисту дітей Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашого міста - Міжнародний день захисту дітей та початок літніх канікул. В Україні цей день відзначають з 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якої кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.
05.04.2016 «Мрії збуваються»

Саме такі слова сходять на думку після чергового засідання, яке відбулося 31.03.2016р. колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації за участю першого заступника голови облдержадміністрації О.М. Кужмана.

У своєму виступі О.М. Кужман наголосив на те, що депутати облради постійно дбають про створення належних умов освітніх закладів області. З цією метою кожній територіальній одиниці виділені кошти на ті, чи інші потреби.

04.04.2016 Забавні пригоди на книжковій планеті

1 квітня у рамках тижня дитячого читання в молодшому відділі міської  центральної дитячої бібліотеки  відбулося засідання гуртка «Книголюбчики» (керівник бібліотекар Шпилько Л. М.). На бібліокешинг «Забавні пригоди на книжковій планеті» завітали маленькі читачі, вихованці ДНЗ № 8 «Черемушки». На них чекали фантастичні пригоди  разом із улюбленими героями дитячих творів – Мальвіною, Буратіно, Лисицею Алісою та котом Базиліо.

15.02.2016 Харчування в загальноосвітніх навчальних закладах в 2016 році

Згідно рішення сесії від 21.01.2016 року № 30 «Про категорії вихованців ДНЗ та ЗНЗ міста Новомосковська, що будуть харчуватися за бюджетні кошти у 2016 році» визначено пільгові категорії дітей, які будуть харчуватись за рахунок  бюджету, а саме:

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах;

07.05.2015 Про підготовку кадрів та направлення на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України

Національна академія державного управління при Президентові України розпочинає черговий набір на навчання до магістратури на денну та заочну форми за практико орієнтованими спеціальностями напряму підготовки “Державне управління”.

22.12.2014 Символ доброти та щирості

День Святого Миколая настає 19 грудня, в розпал очікування Нового року. Це перше свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери. Напередодні цього дня представники Новомосковського міського відділу міліції вже за доброю традицією завітали з привітаннями та подарунками до своїх підшефних – дітей зі школи-інтернату №7.

22.12.2014 Про роботу вищих навчальних закладів, розташованих в зоні антитерористичної операції

На звернення Міністерства юстиції України від 09.10.2014 № 10-2-26/394 щодо виконання витягу з протоколу № 73 засідання Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2014 року та надання роз’яснення стосовно організації роботи навчальних закладів, розташованих на території проведення антитерористичної операції, Міністерство освіти і науки України в межах компетенції інформує.

 

Дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади

У вересні в Луганській області розпочали навчальний рік 288 шкіл з 678, фактично навчаються понад 57 700 учнів з майже 167 тисяч.

22.12.2014 Про надання інформації

Міністерство соціальної політики України розглянуло лист щодо організації роботи навчальних закладів, розташованих на території проведення антитерористичної операції, а також виплати заробітної плати їх працівникам і з питань компетенції повідомляє.

Щодо можливості зарахування на роботу громадян, які тимчасово переміщуються із Луганської та Донецької областей за сумісництвом більш як на 0,5 ставки.

Підписатися на Весь перелік новин