ОДА

20.05.2019
14.06.2016 До уваги представників малого та середнього бізнесу!
        В приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації (м. Дніпро, пр. Поля, 1, кім. 308) відкрито офіс Регіональної ради підприємців та запроваджено гарячу лінію з питань підприємництва.
12.04.2016 Випалювання торішньої трави – це злочин проти природи!

Шановні громадяни, не випалюйте суху торішню траву – це призводить до руйнування екосистеми!

 

Під час випалювань гине насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, найгрубіша трава і бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору.

При сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.  Доречи, гинуть і ті що беруть участь у процесі утворення ґрунту, а також винищують різних шкідників саду і городу. Гине корисна мікрофлора, яка допомагає рослинам протистояти хворобам.  

21.03.2016 Головні події тижня Дніпропетровської ОДА

За два місяці Дніпропетровщина заробила понад 2 млрд. грн., у Центрі допомоги учасникам АТО відкрилася бібліотека, регіон організовує перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО, спортсмени області тренуватимуться в новому спорткомплексі, журналісти поглиблюватимуть знання англійської на курсах, організованих ОДА. Про ці та інші подія тижня – в підсумковому дайджесті.  

·  Понад 20 мільйонів гривень виділила Дніпропетровщина на підготовку спортсменів до Олімпійських ігор, - Валентин Резніченко

21.03.2016 Головні події тижня Дніпропетровської ОДА

За два місяці Дніпропетровщина заробила понад 2 млрд. грн., у Центрі допомоги учасникам АТО відкрилася бібліотека, регіон організовує перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО, спортсмени області тренуватимуться в новому спорткомплексі, журналісти поглиблюватимуть знання англійської на курсах, організованих ОДА. Про ці та інші подія тижня – в підсумковому дайджесті.  

·  Понад 20 мільйонів гривень виділила Дніпропетровщина на підготовку спортсменів до Олімпійських ігор, - Валентин Резніченко

14.03.2016 Головні події тижня Дніпропетровської ОДА

Дніпропетровщина продовжує переводити в електронний формат популярні адмінпослуги. Відтепер онлайн – екологічна декларація про відходи. У вільному доступі – і плани держзакупівель Дніпропетровської ОДА. Підприємців області вчать ефективно працювати в системі ProZorro. В обласну дитячу лікарню придбали два новітніх апарати штучного дихання. Якими ще подіями жив регіон цього тижня – у нашому підсумковому дайджесті.  

·       Дніпропетровщина бере шефство над військовими частинами

18.01.2016 Пам’ятайте! В опалювальний період особливу увагу необхідно приділяти стану димових і вентиляційних каналів

Причиною порушення тяги можуть стати завали і обмерзання димарів, попадання в них сторонніх предметів. Як наслідок - чадний газ, не знайшовши виходу, поширюється по приміщенню і може стати причиною отруєння.

18.01.2016 Увага!

Шановні жителі та гості області! Якщо ви  потрапили в снігові замети, телефонуйте: 101 або 112 (ГУ ДСНС в Дніпропетровській області), (056) 742 02 22 (оперативний черговий ОДА), (056) 231 86 73 або 234 16 84 (черговий служби автодоріг). 

16.01.2016 До уваги підприємців!

В рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2015-2016 роки», з метою формування у підприємців малого та середнього бізнесу області підходів щодо експортної орієнтованості ведення бізнесу, під головування керівництва облдержадміністрації та за участю команди UA2ЕU 22 січня 2015 року о 10.00 у приміщенні облдержадміністрації (пр. Кірова, 1, І поверх, конференц-зала) відбудеться безкоштовний семінар-практикум «Хочу експортувати! Скажіть, з чого почати».

В програмі семінару вивчення ринку Західної Європи:

07.04.2015 Що потрібно знати у разі спрацювання вибухового пристрою?

Політичне та військове протистояння на сході країни підвищує ризик виникнення надзвичайної ситуації.

26.03.2015 Близько тисячі педагогів Дніпропетровщини представили свої здобутки на обласній виставці

Сучасні методики ведення інтерактивних уроків, відео-презентації найвдаліших освітянських практик у позашкільній освіті та більше сотні варіацій патріотичного виховання дітей – усе це освітяни представили на обласній виставці «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015».

16.03.2015 Із 1 квітня вступають в силу зміни до пенсійного законодавства

2 березня Верховна Рада прийняла запропоновані Урядом зміни до пенсійного законодавства. Вже з 1 квітня цього року працюючі пенсіонери отримуватимуть лише 85% пенсії, проте не менше 1423,5 грн (150% прожиткового мінімуму). Такі зміни не торкнуться інвалідів І, ІІ групи, інвалідів війни ІІІ групи, учасників бойових дій та родин загиблих військовослужбовців.

04.02.2015 Увага! Мешканці постраждалих міст Донбасу потребують допомоги

У зоні АТО продовжуються активні бойові дії. Від обстрілів бойовиків потерпають не лише військові, а й мирні мешканці та їх домівки.

29.01.2015 Пильність допоможе запобігти теракту та зберегти життя

Особливо уважними слід бути в місцях масового перебування людей та на об’єктах підвищеної небезпеки.

21.08.2014 24 серпня о 10:15 жителі Дніпропетровщини почують сирени МНС у пам'ять про загиблих воїнів у зоні АТО 24 серпня о 10:15 жителі Дніпропетровщини почують сирени МНС у пам'ять про загиблих воїнів у зоні АТО

У День незалежності України 24 серпня о 10 годині 15 хвилин на Дніпропетровщині вшанують пам'ять про загиблих воїнів у зоні АТО хвилиною мовчання

13.08.2014 На Дніпропетровщині розпочав роботу центр звільнення полонених На Дніпропетровщині розпочав роботу центр звільнення полонених

Він розташований у Дніпропетровську.

06.08.2014 Пам’ятка щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Дніпропетровської області Пам’ятка щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Дніпропетровської області

Пам’ятка щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Дніпропетровської області

Підписатися на Весь перелік новин