ДСНС

17.04.2018 м.Новомосковськ: Рятувальники ліквідували пожежу в житловій квартирі на першому поверсі багатоповерхівки

16 квітня о 07:56 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житловій квартирі на першому поверсі 9-ти поверхового житлового будинку по вулиці В.Ковалівка в місті Новомосковську. За вказаною адресою було направлено два відділення чергового караулу рятувальників 31-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на автоцистерні та автодрабині. Всього залучено 6 чоловік особового складу та 2 од. техніки.

17.04.2018 м.Новомосковськ: Рятувальники ліквідували пожежу в побуті

16 квітня о 00:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житловій квартирі на першому поверсі 10-ти поверхового житлового будинку по вулиці Сучкова в місті Новомосковську. За вказаною адресою було направлено два відділення чергового караулу рятувальників 31-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на автоцистерні та автодрабині. Всього залучено 6 чоловік особового складу та 2 од. техніки.

17.04.2018 Новомосковський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує

12 квітня поточного року о 16:40 до Служби порятунку «101» від начальника виробничої дільниці ТОВ “Автомагістраль - Південь” надійшло повідомлення про те що на відкритій території в м. Новомосковськ по вул..Заводська, під час проведення будівельних робіт (риття траншеї), працівниками підприємства було знайдено предмет орієнтовно схожий на застарілий артилерійський снаряд калібру 100 мм.

12.04.2018 Вогню байдуже, що нищити

Весняний підпал трави – традиція, з якою давно попрощалися усі розвинені країни світу.  Але у нас це роблять і досі, зовсім не задумуючись про те, скільки лиха можна наробити і собі, і сусідам, і усьому живому. 

12.04.2018 Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж в природних екосистемах

Шановні громадяни! На території міста Новомосковська відмічається різке зростання кількості пожеж в природних екосистемах.  З 11 квітня по області оголошено 4 стан пожежної небезпеки. Тільки з початку квітня поточного року в місті зафіксовано 5 випадків загорянь сухої трави, очерету та сміття на відкритих територіях. Вогнем знищено близько 1,5 гектарів сухостою та сміття.

10.04.2018 Весняні небезпеки

За статистикою, в теплу пору року люди отримують більш небезпечні травми, ніж взимку. Саме навесні і влітку подовжуються черги в травмпунктах, і побачити в цих чергах можна як дорослих, так і молодь, підлітків і дітей.

Убезпечити себе й уникнути «весняного травматизму» можливо, дотримуючись елементарних правил безпеки.

21.03.2018 Дії населення у разі виникнення паводку, повені

При отриманні попередження про загрозу затоплення внаслідок виходу із берегів великих та малих річок, внаслідок руйнування гребель водосховищ і виникнення катастрофічного затоплення слід дотримуватися встановленого порядку, без зволікання вийти в безпечні підвищені  місця. 

При рятувальних роботах, необхідно проявляти витримку і розважливість, суворо дотримуватися вимог рятувальників. Не можна переповнювати рятувальні засоби (катери, човни, плоти і т.д.), бо це загрожує безпеці рятувальників і тих, хто евакуюються.

02.03.2018 31 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області ІНФОРМУЄ:

03 березня 2018 року о 10:00 годині в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8) відбудеться День відкритих дверей.

02.03.2018 31 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області ІНФОРМУЄ

03 березня 2018 року о 11:00 годині в у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (м. Львів, вул. Клепарівська, 35) відбудеться День відкритих дверей. Під час проведення Дня відкритих дверей планується зустріч абітурієнтів з керівництвом університету, факультетів, викладачами кафедр, ознайомлення з матеріально-технічною базою, характером проходження служби в ДСНС України, особливостями навчання за різними напрямками підготовки, а також специфікою навчання за державним замовленням.

13.02.2018 З першого січня 2018 року, 31 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, розпочала роботу по відбору кандидатів на вступ до вищих навчальних закладів цивільного захисту України

Особливості прийому на навчання для здобуття ступеня бакалавра на денну форму навчання на місця державного замовлення до Національного університету цивільного захисту України у 2018 році.

 

До НУЦЗ України на навчання для здобуття ступеня бакалавра на денній формі навчання за державним замовленням приймаються наступні категорії вступників:

13.02.2018 31 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області ІНФОРМУЄ:

24 лютого 2018 року о 10:00 годині в Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків, вул. Чернишевська, 94) відбудеться День відкритих дверей. Під час проведення Дня відкритих дверей планується зустріч абітурієнтів з керівництвом університету, факультетів, викладачами кафедр, ознайомлення з матеріально-технічною базою, характером проходження служби
в ДСНС України, особливостями навчання за різними напрямками підготовки,
а також специфікою навчання за державним замовленням.

07.02.2018 Дії населення при отриманні штормового попередження

  Сильні вітри, шквали та урагани -  стихійне лихо, яке може статися в будь-яку пору року.

  Небезпека від факторів сильних вітрів, шквалів та ураганів:

- травмування, а інколи і загибель людей;

- руйнування інженерних споруд та систем життєзабезпечення, доріг та мостів, промислових і житлових будівель, особливо їхніх верхніх поверхів і дахів;

07.02.2018 О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До вступу на навчання у вищі навчальні заклади цивільного захисту запрошуються випускники 2018 року, а також особи які звільнилися із Збройних Сил України після проходження строкової служби

- Національний Університет цивільного захисту України ( м. Харків), далі НУЦЗУ.

- Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗУ (м. Черкаси), далі ЧІПБ НУЦЗУ.

07.02.2018 м. Новомосковськ: Рятувальники продовжують попереджати населення про небезпеку відвідувань зимових водойм

01 лютого поточного року рятувальники 31-ї державної пожежно – рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження загибелі людей на зимових водоймах, провели профілактичний захід з населенням на льоду на річці Самара вздовж Комсомольського острову в місті Новомосковську.

07.02.2018 м. Новомосковськ: Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з мешканцями міста

05 лютого поточного року з метою попередження надзвичайних ситуацій (подій) різного виду в зимовий період, загибелі людей на них, рятувальники 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з мешканцями  міста по вулиці Українська.

07.02.2018 Будьте обережні при користуванні природним газом!

Нехтування нормами і правилами безпечного користування газовими приладами в котре стало причиною трагедії. Самовільне встановлення газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації залишаються головними причинами загибелі людей. У зв’язку з чим, звертаємося до мешканців міста з закликом зайвий раз пересвідчитися у надійності газових приладів та відповідності їх технічним нормам.

30.01.2018 Обережно, бурульки!

Подбайте про свою безпеку самі  і застерігайте інших!

25.01.2018 Зимовий період перевезень ставить додаткові вимоги для всіх учасників дорожнього руху

Посилення вітру, снігова хуртовина може спричинити:

руйнування опор, дерев, рекламних щитів та інших конструкцій;

пошкодження у системі електромереж та лініях телефонного та телеграфного зв’язку;

припинення водо- та теплопостачання;

замети на автошляхах з частковим або повним припиненням руху автомобільного та залізничного транспорту.

25.01.2018 Перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву!

У різних місцях річок та озер товщина льодового покриву різна. У гирлах річок та приток міцність льоду послаблена течією. Лід блакитного кольору – найміцніший, білого - міцність у два рази менше, сірий - свідчить про присутність води в товщі льоду.

Міцність льоду можна частково визначити візуально:

- для одного пішохода - синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною не менше 5-7 см;

23.01.2018 Невидимий вбивця

Під час опалювального періоду зростає кількість нещасних випадків, викликаних необережним ставленням до опалювальних систем, газових приладів.

Понад 90% загиблих під час нещасних випадків у результаті використання газу в побуті просто отруїлися чадним газом. Що ж потрібно знати, щоб газ не заподіяв непоправної шкоди? 

23.01.2018 Профілактика переохолодження та обмороження

Існує декілька простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді:

- не вживайте алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла, в той же час викликає ілюзію тепла;

- не паліть на морозі – паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду;

12.12.2017 Сказ

Сказ - це захворювання вірусної природи, що виникає після укусу зараженої тварини, що характеризується важким ураженням нервової системи і закінчується, як правило, смертельним результатом. Вірус сказу виявляється в слині, а також в сльозах і сечі.

06.12.2017 Дії населення під час ожеледиці

Коли виходите із дому під час ожеледиці вдягніть на підошви та каблуки вашого взуття «льодоступи». Їх можна зробити по-різному: прикріпіть на підбір перед виходом на вулицю шматок поролону (за розмірами каблука) або лейкопластиру. Можна натерти наждаковим папером підошву перед виходом, а краще прикріпити його на підошву. Ще один спосіб, намажте на підошву клей «Момент» та поставте взуття на пісок, після цього сміливо виходьте на вулицю. Людям похилого віку краще в «слизькі дні», взагалі, не виходити з будинку.

22.11.2017 Правила поводження з електричними приладами

Кожен день ви користуєтесь електричними приладами, але потрібно знати, яка в них приховується небезпека. Ураження електричним струмом може при­зводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця та дихання, що може призвести до смерті людини.  Потрібно завжди пам’ятати та дотримуватись правил поводження з електричними приладами:

26.10.2017 м.Новомосковськ: Виявлено 100 одиниць вибухонебезпечних предметів

24 жовтня поточного року о 15:20 до служби порятунку «101» від працівника охорони корпорації “ІН- Фуд” розташованої по вулиці Зіни Білої в місті Новомосковську надійшло повідомлення про те, що під час проведення будівельних робіт біля корпорації “ІН- Фуд” було знайдено предмети, орієнтовно схожі на застарілі боєприпаси.

26.10.2017 Звернення керівництва Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні батьки! Життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність людства. У період дитинства відбувається становлення особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – це  обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

10.10.2017 ГАЗ НЕДБАЛЬСТВА НЕ ЛЮБИТЬ

Незважаючи на те, що серед населення проводиться робота з попередження пожеж у житловому секторі, роз'яснюються причини пожеж і загибелі людей з причини порушення правил експлуатації газового устаткування, пожеж не стає менше.

10.10.2017 Дії під час аварії

Жахлива статистика свідчить про те, що кожна 7 дорожньо-транспортна пригода закінчується смертю або травмами як мінімум для одного учасника аварії. У 2017 році уже зареєстровано на 6.1% більше аварій, ніж за цей же період минулого року. За півроку налічується близько 1370 летальних випадків від аварій.

Серед головних причин, які  провокують ДТП: перевищення швидкості, порушення правил перетину перехресть і правил маневрування, водіння в стані алкогольного сп'яніння, невміння  діяти під час аварії.

26.09.2017 Представники міської влади спільно з ДСНС інспектують навчальні заклади

У зв’язку із пожежею в дитячому таборі «Вікторія» м. Одеса, на виконання рішення Новомосковської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 22.09.2017 року секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок та начальник управління освіти Ольга Павлік спільно з представниками Новомосковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області проінспектували СЗШ №7 з інтернатним відділенням.

22.09.2017 Гриб - смачний, але життя дорожче

Настає пора тихого «полювання», тобто - збору грибів. У зв'язку з цим хочеться нагадати,  що у лісах нашого регіону є різні види отруйних грибів, які з'являються з ранньої весни і до кінця осені, тому і потерпати від них можна протягом усього цього періоду. Статистика враховує лише ті випадки отруєнь, які викликають тяжкі захворювання або закінчуються смертю. Отруєння ж, внаслідок яких виникає розлад шлунково-кишкової діяльності або інші хворобливі симптоми, здебільшого залишаються не зареєстрованими.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин