ДСНС

14.07.2020 ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ НА ВИПАДОК ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Коли приходить біда, вже запізно думати про запобіжні заходи, оскіль­ки захиститись, оперативно надати допомогу може лише той, хто готовий до надзвичайної ситуації.

Часто достатньо незначних витрат і часу, щоб створити для себе і сім’ї надійну основу життєзабезпечення на випадок надзвичайних ситуацій. Яскравим прикладом може стати складна надзвичайна ситуація, яка створилася під час сильних злив в Закарпатті, де під час сильних злив порушилось нормальне життєзабезпечення населення.

ПРОДОВОЛЬСТВО

14.07.2020 Безпечний відпочинок у лісі

Ліс завжди приваблює нас своєю прохолодою, тихим шелестом листя, спокоєм та красою. Дуже часто для відпочинку ми обираємо саме зелені насадження. На превеликий жаль, перебування населення в лісових масивах зазвичай завершується їх забрудненням, знищенням дерев, кущів, а найстрашніше – лісовими пожежами. Тому для того, щоб нам було куди повертатися на відпочинок, маємо дотримуватися елементарних правил поведінки в лісі:

19.06.2020 Правила поведінки на воді

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, впевнено, у випадку необхідності, може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.  Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.    Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

19.06.2020 Дії під час грози

Багато явищ природи ми сприймаємо без особливих емоцій. Однак жодну людину не залишає байдужою гроза, коли небо розсікають сліпучі блискавки, а повітря тремтить від могутніх звуків  грому. Цей прояв стихії викликає в нас змішане почуття подиву, захоплення і навіть страху.

Люди здавна боялися блискавки, і не випадково, адже у літні місяці вона може становити серйозну небезпеку для людини та її майна.

Нічого не може бути важливіше вашої власної безпеки, тому завжди необхідно дотримуватися певних  правил  поведінки під час грози:

22.05.2020 Хвороба Лайма

З настанням весняно - літнього періоду збільшується ризик зараження хворобами, які передаються через укуси різноманітних комах.

Кліщі являються переносниками збудників різноманітних вірусних та бактеріальних інфекцій, в т.ч. хвороби Лайма та кліщового енцефаліту.

22.05.2020 Правила безпеки під час відпочину на природі

На вихідні сотні людей виїжджають на природу, аби відпочити від міської метушні та поласувати стравами, приготованими на мангалі або багатті. Такі поїздки допомагають відновити сили після важкого робочого тижня. Тож як подбати про те, щоб відпочинок пройшов вдало?

Відпочиваючи в лісі, на луках, біля озера, річки, не завдавайте природі шкоди, не порушуйте рівноваги, взаємозв’язків у ній.

06.04.2020 Правила безпеки на дачній садибі

У розпалі дачний сезон і багато мешканців проводять вихідні та святкові дні на дачних садибах. З настанням спекотної погоди підвищується ризик виникнення пожеж. Щоб запобігти лиху необхідно дотримуватись відповідних правил.

Намагайтеся, щоб на вашій ділянці було якнайменше сміття. Купи скошеної з газону трави, зрізані сухі гілки краще одразу перенести на смітник.

Багато електричних приладів краще одночасно не вмикати. Електромережа від перевантаження може спалахнути.

06.04.2020 Дії при виявленні вибухонебезпечних пристроїв і предметів

ОЗНАКИ ВИБУХОВИХ ПРИСТРОЇВ:

· Предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території.

· Наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки.

· Наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятора тощо).

30.03.2020 У Новомосковську з метою профілактики вулиці починають обробляти дезінфікуючим розчином з 04:00години 31 березня
26.03.2020 Протокол № 6 позачергового засідання Новомосковської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

м. Новомосковськ                                                                   24 березня 2020 року

 

Головував: голова комісії, міський голова В.І.Літвіщенко.

Присутні: члени міської комісії (за списком), запрошені (за списком).

 

10.02.2020 Обережно: бурульки!

· Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі – сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків із похилим дахом) та великих деревах.

· Будь особливо уважним, проходячи біля будинків або високих дерев. Спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів.

·Якщо це можливо, тримайся на відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху.

05.02.2020 У Новомосковській міській раді відбулося засідання комісії ТЕБ і НС

05 лютого 2020 року під головуванням міського Голови В.І. Літвіщенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули питання про заходи, що проводитимуться службами в зв’язку з погіршенням погодних умов, сніговими опадами та ожеледицею:

- готовність до роботи снігоприбиральної техніки;

- наявність паливно-мастильних матеріалів;

05.02.2020 У зв’язку з погіршенням погодних умов Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи звертається до мешканців міста з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки.

Посилення вітру, снігова хуртовина може спричинити:

- руйнування опор, дерев, рекламних щитів та інших конструкцій;

- пошкодження у системі електромереж та лініях телефонного та телеграфного зв’язку;

- припинення водо- та теплопостачання;

- замети на автошляхах з частковим або повним припиненням руху автомобільного та залізничного транспорту.

Почувши попередження, дотримуйтеся певних рекомендацій:

- обмежте пересування, особливо в сільській місцевості;

04.02.2020 Правила поведінки при деяких надзвичайних ситуаціях природного характеру

ОЖЕЛЕДЬ – це шар щільного льоду, що утворився на поверхні землі, тротуарах, проїжджій частині вулиці. Ожеледиця – це обледеніння на деревах, дротах і  стовпах.

03.02.2020 Заходи безпеки в зимовий період

Профілактика застуди та переохолодження

Тривале перебування на вулиці при низькій температурі повітря, а також обмежена рухливість може призвести до переохолодження організму. Якщо ви плануєте довгий час перебувати на вулиці, подбайте про теплий та зручний одяг і взуття.

29.01.2020 У Новомосковську відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС

28 січня 2020 року під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули питання щодо стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції населення міста, а саме дітей.

09.01.2020 Шановні громадяни! Будьте обережні при зануренні в крижану воду на Водохреща, не допускайте переохолодження організму!

У зв’язку зі святкуванням Водохреща Господня, 19 січня, управління цивільного захисту облдержадміністрації звертається з застереженням бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування:

Не виходьте без потреби на лід – якщо льодовий покрив і утвориться, то вірогідність що він буде достатньо міцний вкрай мала;

Не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка;

Не вживайте алкогольні напої перед зануренням.

26.12.2019 ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Головне управління Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

24.12.2019 Будьте обережні при придбанні та використанні піротехніки!

Під час використання піротехнічних виробів можуть виникнути різні фактори, які несуть у собі небезпеку для оточуючих. Як уникнути біди, не зіпсувати свята собі й іншим?

По-перше:

-  При покупці вимагати від продавця копії сертифікат якості;

- Перевірити наявність на піротехнічному виробі або його упаковці інформації про термін придатності виробу або його гарантійний термін;

15.10.2019 Будьте обережні при збиранні та вживанні грибів!

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й до смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки роблять лише на основі свого гіркого досвіду.

15.10.2019 Правила поведінки при зустрічі з собаками.

Останнім часом у сільській місцевості та в умовах міста збільшився ризик зустріти безпритульних агресивних собак. Багато людей постраждали від укусів розлючених тварин. Особливо непокоїть те, що більша частина потерпілих — діти.

Щоб уникнути нападу собак, необхідно дотримуватися наступних правил:

- уникайте собак без намордника, зграї собак у вузьких місцях, де не можна з ними розминутися;

- не підходьте до собаки без прив'язі, бо захист «особистих» територій - одна з головних причин проявлення надмірної агресивності;

06.05.2019
10.04.2019
11.03.2019
08.02.2019
31.01.2019
16.01.2019
09.01.2019
02.01.2019
20.12.2018

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин