Громадські слухання

14.05.2019 Увага!

Оголошується конкурс на оренду нежитлового приміщення, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, площею 26,4 кв.м., розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська, 12.

Стартовий розмір орендної плати стновить 627 грн. на місяць. Об’єкт повинен використовуватися під роздрібну торгівлю медикаментами та утримуватися у належному стані.

19.03.2019 Повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Шмідта м. Новомосковськ

Найменування організатора громадського обговорення – виконавчий комітет Новомосковської міської ради

Найменування вулиці, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи – вул. Шмідта.

23.01.2019 План перспективного розвитку міста обговорено на засіданні ради регіонального розвитку Новомосковська

23 січня на засіданні ради регіонального розвитку м. Новомосковська було обговорено основні напрацювання в галузях освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та благоустрою за період 2016-2018 років і Перспективний план розвитку на 2019-2021 роки.

02.02.2018 ПОВІДОМЛЕННЯ Про хід процедури погодження та затвердження «Плану зонування території міста Новомосковськ»

Після закінчення першого етапу процедури- громадського обговорення, всі зауваження та пропозиції, надіслані громадянами до виконавчого комітету Новомосковської міської ради, були передані розробнику містобудівної документації ТОВ «Інститут ХАРКІВПРОЕКТ» для опрацювання та прийняття рішення про внесення змін в проект містобудівної документації.

10.10.2017 В Новомосковську пройшло засідання круглого столу щодо добровільного об’єднання територіальних громад

10 жовтня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Сергія Горошко пройшло засідання круглого столу стосовно обговорення проекту рішення Новомосковської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

У заході взяли участь заступники міського голови, депутати міської ради, голови квартальних комітетів, представники підприємств та організацій міста, громадських організацій та засобів масової інформації, мешканці міста.

Підписатися на Весь перелік новин