Екологія

29.07.2020 9 місяців життя Новомосковська при законній владі. Підсумки
29.10.2019 Шановні новомосковці!

Я щиро вдячний усім, хто не залишився байдужим і долучився до ініційованої мною акції «Зелене майбутнє Новомосковська».

Всі ми розуміємо, що відразу навести лад силами лише комунальних служб достатньо важко. Що чистий будинок, чистий двір, чиста вулиця – це не лише систематичне прибирання, а й постійне підтримання порядку. Мені приємно, що новомосковці все більше відчувають особисту відповідальність за стан навколишнього середовища.

24.10.2019 ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО!

26 жовтня в Новомосковську стартує екологічна акція «Зелене майбутнє Новомосковська». Новомосковський міський голова Віктор Літвіщенко запрошує всіх небайдужих новомосковців разом висадити дерева на вулицях, у парку, на пришкільних ділянках, в дитячих садочках, дворах.

До комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» уже завезено саджанці дерев:

Дуб – 800 одиниць;

Сосна – 800 одиниць;

31.05.2018
26.08.2016
12.04.2016 Випалювання торішньої трави – це злочин проти природи!

Шановні громадяни, не випалюйте суху торішню траву – це призводить до руйнування екосистеми!

 

Під час випалювань гине насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, найгрубіша трава і бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору.

При сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.  Доречи, гинуть і ті що беруть участь у процесі утворення ґрунту, а також винищують різних шкідників саду і городу. Гине корисна мікрофлора, яка допомагає рослинам протистояти хворобам.  

29.02.2016 Чистий четвер

   3 березня 2016 року Новомосковська міська рада проводить «Чистий четвер» - заходи з прибирання території міста .

   Цей захід проводиться на виконання Розпорядження голови облдержадміністрації від 16.02.2016 року № Р-55/0/3-16 «Про комплекс заходів щодо благоустрою населених пунктів та приведення у належний стан дорожнього господарства» структурними підрозділами органу місцевого самоврядування м. Новомосковська, комунальними службами, підприємствами та установами.

   Запрошуємо небайдужих жителів приєднатися.

   Зробимо наше місто чистим!

Підписатися на Весь перелік новин