Реєстр діючих регуляторних актів (рішень) виконавчого комітету та сесії Новомосковської міської ради

РЕЕСТР діючих  регуляторних актів по м.Новомосковську станом на 01.01.2017р.

Назва рішення

№ рішення

Орган, що  прийняв

дата прийняття рішення

Мета прийняття рішення

Найменування органу, підрозділу відповідальних за регуляторний акт

1

"Про оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста"

332

07.06.2007

Управління ЖКГ та КБ

2

«Про внесення змін в «Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, яке є власністю територіальної  громади  м. Новомосковська»

538

14.05.2008

Удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму розрахунку орендної плати за комунальне  майно.

Управління ЖКГ та КБ

3

«Про затвердження туристичного збору на території міста Новомосковська »

81

27.01.2011

Відповідність до вимог чинного законодавства; підвищення рівня туристичного обслуговування в м. Новомосковську; покращання благоустрою міста;

4

"Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради №888 від 26.02.10 "Про відміну рішення міської ради від 24.12.03р. №321 " Про затвердження положення про загальні засади набуття, реалізації і припинення права користування земельною ділянкою в м.

206

31.05.2011

Відповідність до вимог чинного законодавства

Відділ земельних відносин