ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІІІ сесія VIІ скликання

Про затвердження звіту про виконання Програми зайнятості населення міста Новомосковська на 2012 – 2014 роки та продовження терміну її дії на період до 2017 року та зняття з контролю

З метою забезпечення соціально-економічних, організаційних і правових умов для реалізації права громадян на працю на засадах державної політики зайнятості, соціального захисту населення в умовах безробіття, керуючись  п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання Програми зайнятості населення та продовження терміну її дії на період до 2017 року, затвердженої рішенням Новомосковської міської ради від 02.12.2011 р. № 359 (зі змінами та доповненнями), у зв’язку із закінченням терміну її дії, згідно з додатком.

2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

 

Секретар міської ради                                                                          С.Г.Горошко