Про затвердження змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2017 рік

Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з  метою виконання рішення міської ради № 218 від 21.12.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» та рішення  виконкому  № 763  від  23.10.2009 р. «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання місцевих цільових програм у м. Новомосковську», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Внести зміни до Додатків №1, №2 та №10 до рішення виконавчого комітету №72 від 15.02.2017 року «Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2017 рік», затвердивши їх у новій редакції. (Додаток №1, №2, №3).

2. Фінансовому  управлінню  виконавчого  комітету  Новомосковської міської ради  забезпечити фінансування заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2017 р.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради забезпечити   виконання  заходів  щодо  реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на  2017 р.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  міського голови Карачевцева Ю.В.

В.о. міського голови, секретар міської ради                                С.Г. Горошко