Про затвердження змін до заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2018 рік

Керуючись п.п. 1 п. «а» ст. 27, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з  метою виконання рішення міської ради № 476 від 18.12.2017 р. «Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік», рішення виконкому № 763 від 23.10.2009 р. «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання місцевих цільових програм у м. Новомосковську», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в додатки  2, 3, 7, 9 до рішення виконавчого комітету    №4/0/6-18 від 17.01.2018 року «Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на 2018 рік», затвердивши їх у новій редакції (додатки 1, 2, 3, 4).

2. Фінансовому управлінню Новомосковської міської ради забезпечити фінансування заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2018 р.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради забезпечити виконання заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку   м. Новомосковська на 2018 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2018 р.

4. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль – на першого заступника  міського голови.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО