ПРОЕКТ РІШЕННЯ

«Про затвердження змін до пропозицій щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року»

Керуючись п.п. 1  п. «а», «б» ч. І , ст.. 27, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно рішення міської ради від 21 січня 2016 року № 14 «Про бюджет м.Новомосковська на 2016 рік» (зі змінами), на виконання міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року», з метою реалізації заходів підвищення рівня надання медичної допомоги населенню, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити пропозиції зі змінами, щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року» (додаток 1,2).

2. Головному лікарю КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменному Ю.В.:

2.1. Забезпечити використання коштів, що виділені на реалізацію Програми, за призначенням;

2.2. Інформувати щоквартально фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради про використання коштів на виконання Програми.

3. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на головного  лікаря  КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменного Ю.В. контроль – на  заступника міського голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д. 

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                  С.Г.Горошко