ПРОЕКТ РІШЕННЯ

«Про затвердження змін до пропозицій щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016 р.»

Керуючись п.п. 1  п. «а», «б» ч. І , ст.. 27, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно рішення міської ради від 21 січня 2016 року № 14 «Про бюджет м.Новомосковська на 2016 рік» (зі змінами), на виконання міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016 рік, з метою реалізації заходів підвищення рівня надання медичної допомоги населенню, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити пропозиції щодо реалізації Програми та календарний план щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2016 рік зі змінами, (додаток 1,2).

2. Головному лікарю КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменному Ю.В.:

2.1. Забезпечити використання коштів, що виділені на реалізацію Програми, за призначенням;

2.2. Інформувати щоквартально фінансове управління виконавчого комітету Новомосковської міської ради про використання коштів на виконання Програми.

3. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на головного  лікаря  КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменного Ю.В. контроль – на  заступника міського голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д. 

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                  С.Г.Горошко