Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми децентралізації теплопостачання в м.Новомосковську» на 2017 рік.

Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з  метою виконання рішення міської ради № 450 від 20.10.2017 р. «Про децентралізацію теплопостачання в м. Новомосковську», та рішення  виконкому  № 763  від  23.10.2009 р. «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання місцевих цільових програм у м. Новомосковську», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити на 2017 рік заходи щодо виконання «Програми децентралізації теплопостачання у м. Новомосковську» (додається).

2. Фінансовому  управлінню Новомосковської міської ради  забезпечити фінансування заходів щодо реалізації «Програми децентралізації теплопостачання у м. Новомосковську» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2017 р.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради забезпечити   виконання  заходів  щодо  реалізації «Програми децентралізації теплопостачання у м. Новомосковську» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на  2017 р.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  міського голови Карачевцева Ю.В.

В.о. міського голови, секретар міської ради                                С.Г. Горошко