ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження заходів щодо проведення в місті Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

На виконання Указу Президента України від 10 листопада 2006 року №945/200 „Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” та доручення голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 21.10.2018р. № 07-107/0/35-18 „Про заходи щодо проведення в області Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”, керуючись ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад робочої групи з підготовки та відзначення в місті Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (Додаток 1).

2. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення в місті Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (Додаток 2).

3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м.Новомосковська, контроль - на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                        С.Г. ГОРОШКО