XI сесія VII скликання

Про затвердження заходів щодо оптимізації мережі закладів освіти м. Новомосковська на 2017-2018 навчальний рік.

Керуючись абз. 2 п. 30 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 11 Закону України «Про загальну середню освіту», Законів України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України  від 05 квітня 1994 року № 228 «Про порядок створення, реорганізацію і ліквідацію навчально-виховних закладів», постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373», постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня 2014 року № 89 «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. № 1073» та з метою створення у місті оптимальної мережі навчальних закладів, необхідних умов для надання якісної освіти, забезпечення доступності, урізноманітнення освітніх послуг, підвищення економічної ефективності використання матеріально-технічних, кадрових,  фінансових та управлінських ресурсів Новомосковська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити заходи щодо оптимізації мережі закладів освіти м. Новомосковська на 2017-2018 навчальний рік (додаток).

2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти Павлік О.С.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з  питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

Секретар міської  ради                                                         С.Г. Горошко