Про затвердження заходів на виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська» у 2018 р. по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

На виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік», рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 763 від 21.10.2009 року «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську», керуючись ст. 27, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Затвердити Пропозиції щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій  виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2018 рік (додаток 1).

2.  Затвердити Календарний план «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2018 рік (додаток  2).

3.  Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Шаликіна В.П.), контроль -  на в.о. заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Іванова О.О.

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                                       С. Г. Горошко