ПРОЕКТ РІШЕННЯ

IV сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

«Про затвердження вартості ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг»

З метою встановлення економічно обґрунтованої вартості ритуальних послуг, відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу», необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 року №193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу», Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань житлово - комунального господарства від 19.11.2003 року №194 (зі змінами та доповненнями), а також наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 52 від 03.03.2009 року «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», керуючись п.п.11 п. «а» ч.1 ст. 30 та ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

1. Встановити граничний рівень рентабельності з надання ритуальних послуг ритуальною службою КП «НККП» на рівні 12 відсотків.

2. Затвердити вартість ритуальних послуг, які передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, що надаються ритуальною службою КП «НККП»:

- Вартість оформлення договору – замовлення

на організацію та проведення поховання                                                 3,41 гривень

- Вартість оформлення свідоцтва про поховання                                    2,22 гривень

- Вартість копання могили (викопування могили ручним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили) в залежності від її розмірів:

Найменування

Ширина могили 1 м, глибина 2 м

Могила для поховання дітей 1,0х0,5х2,0м

Довжина могили, м

2,4

2

1,6

1,1

Вартість копання могили ручним способом, гривень

681,22

582,10

482,87

358,82

133,09

3. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

4. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Новомосковської міської ради.

5. Координацію роботи покласти на начальника управління ЖКГ та КБ Устименко С.Д., контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                       С.Г. Горошко