«Про затвердження уточнених пропозицій та календарного плану на виконання «Програми розвитку туризму м. Новомосковська на 2015-2022 рр.» у 2017 р. по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

Відповідно до ч.1 ст. 3, ч.2 ст. 13 Закону України «Про культуру», ст. 10  Закону України «Про туризм», ст. 27,28, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» на виконання «Програми розвитку туризму м. Новомосковська на 2015-2022 рр.» з метою   створення сприятливого організаційно-правового й фінансового забезпечення розвитку галузі туризму на  основі ефективного використання природного та історико-культурного потенціалу міста, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1 Затвердити уточнені Пропозиції щодо реалізації «Програми розвитку туризму м.Новомосковська на 2015-2022 рр.» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2017 рік   (Додаток № 1).

2. Затвердити уточнений Календарний план виконання «Програми розвитку туризму м. Новомосковська на 2015-2022 рр.» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2017 рік (Додаток № 2).

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Шаликіна В.П.), контроль -  на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

В.о. міського голови, секретар міської ради                                                        С.Г. Горошко