ПРОЕКТ РІШЕННЯ

«Про затвердження уточнених пропозицій та календарного плану на виконання місцевої цільової соціальної програми «Молодь Новомосковська на 2012-2021 роки» у 2017 р. по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради»

На виконання місцевої цільової соціальної програми «Молодь Новомосковська на 2012-2021 роки», рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 763 від 21.10.2009 року «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську», керуючись ст.. 27, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити уточнені Пропозиції щодо реалізації місцевої цільової соціальної програми «Молодь Новомосковська на 2012-2021 роки» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій  виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2017 рік (Додаток № 1).
  2. Затвердити уточнений Календарний план місцевої цільової соціальної програми «Молодь Новомосковська на 2012-2021 роки» по Управлінню культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2017 рік (Додаток № 2).
  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Шаликіна В.П.), контроль -  на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.Н.

 

В.о. міського голови, секретар міської ради                                     С.Г. Горошко

Додатки: