ХV сесія VIІ скликання

Про затвердження угоди про передачу коштів позики по об’єкту «Реконструкція навчального закладу, розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська,3 , Дніпропетровська обл.»

Керуючись листом Міністерства фінансів України від 03.05.2018  №12050-11/39-5/12219 та листом Мінрегіону України від 10.05.2018 №7/19-4686 щодо необхідності затвердження договорів, укладених сільським, селищним, міським головою від імені ради, з питань, віднесених до її компетенції відповідно до пункту 43 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» по об’єкту « Реконструкція навчального закладу, розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська,3, Дніпропетровська обл.», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити угоду про передачу коштів позики від 16.03.2017 № 13010-05/39 , укладену між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Новомосковської міської радою Дніпропетровської області та управлінням житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Дніпропетровської області.
  2.  Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста (Карачевцев Ю.В.), контроль – на постійну комісію з питань з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екологічних проблем  (ЛєбєдєвР.Г.).

Секретар міської ради                                                           С.Г. Горошко