Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для Комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС»

З метою забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибирання прибудинкових територій житлового фонду, що знаходяться в управлінні КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01 червня 2011 року “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, керуючись ст.28 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97 ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” (зі змінами та доповненнями), виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (Додаток 1).

2. Дозволити КП «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» при виконанні робіт в межах затвердженого тарифу самостійно здійснювати перерозподіл витрат у структурі тарифу залежно від фактичної вартості надання послуг.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби  оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

4. Визначити, що дане рішення вступає в дію з 01.06.2018 р.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно - господарського комплексу міста (Карачевцев Ю.В.).

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                 С.Г. Горошко