Про затвердження тарифів на платні послуги у Новомосковській міській централізованій бібліотечній системі управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Керуючись ст. 28, п. та п.п. 7 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», закону України «Про культуру» від  14.12.2010р. зі змінами та доповненнями, Постановою КМУ «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватись закладами культури заснованих на державній та комунальній власності» від 12.12.2011р. № 1271, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити тарифи на платні послуги, що надаються  Новомосковською міською централізованою бібліотечною системою (Додаток 1) з 01.01.2017 р.

2. Затвердити розрахунки на платні послуги, що надаються  Новомосковською міською централізованою бібліотечною системою (Додаток 2) з 01.01.2017 р.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 10.02.2016 р. № 36 «Про затвердження тарифів на платні послуги у Новомосковській міській централізованій бібліотечній системі управління культури та туризму».

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради - Шаликіна В.П. Контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

В.о. міського голови, секретар міської ради                                                      С.Г.Горошко