ХІІІ сесія VIІ скликання

Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м. Новомосковська

З метою здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених законодавчими актами України, впорядкування структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради, керуючись п.5 ч.1 ст. 26 Закону  України „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 01.01.2018 року структуру органу місцевого самоврядування  м.Новомосковська (додаток 1).

2. Затвердити  в складі  органу  місцевого самоврядування  м.Новомосковська  6 структурних підрозділів, що мають статус юридичної особи, загальною чисельністю 172 штатні одиниці, у тому числі:

1) виконавчий  комітет  Новомосковської  міської  ради  -  85 штатних     одиниць;

2) фінансове  управління виконавчого  комітету  Новомосковської  міської  ради – 13,5 штатних  одиниць;

3)  управління праці та соціального захисту  населення  м.Новомосковська – 47  штатних  одиниць;

4)  управління  освіти виконавчого  комітету  Новомосковської  міської  ради –   9,5 штатних  одиниць;

5) управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради – 3 штатні одиниці;

6) управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради – 14 штатних одиниць.

3. Затвердити  у  складі  виконавчого  комітету Новомосковської  міської  ради   22  відділи, комітети та  управління, в тому числі в апараті управління  міської  ради  та  виконавчого  комітету - 24 штатні одиниці (додаток 2).

4. Рішення міської ради від 21.12.2016 року №240 «Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м.Новомосковська» вважати таким, що втратило чинність.

5. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого  комітету Новомосковської  міської ради Чуднівець А.С., контроль – на постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку  Гаркавенка О.І.

Секретар міської ради                                                              С.Г.Горошко