ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХХ сесія VІI скликання

Про затвердження Статуту міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» у новій редакції

У зв’язку з  перерахуванням внесків у статутний капітал міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» виконавчим комітетом Новомосковської міської ради та передачею управлінням житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради в господарське відання  міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» контейнерів для збору побутових відходів на виконання рішення  Новомосковської міської ради  № 359/0/6-19 від 21.06.2019 року «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 15.03.2019 року № 152/0/6-19 «Про затвердження пропозицій та календарного плану щодо реалізації «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради на 2019-2021 роки» зі змінами та доповненнями, та рішення XIX сесії VII скликання Новомосковської міської ради № 930 від 10.06.2019 року «Про передачу контейнерів в господарське відання міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» і збільшенням статутного капіталу, керуючись п.30 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Статут міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» в новій редакції  (Додається).

2. Керівнику міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» забезпечити державну реєстрацію Статуту у новій редакції.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови (Ковальов Д.А.), контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Сидорчук О.С.).

 

Секретар міської ради                                                                                С. Г. ГОРОШКО