ХІІІ сесія VIІ скликання

Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РЯТУВАЛЬНО – ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА» У М. НОВОМОСКОВСЬКУ у новій редакції

Керуючись ст. 25, 59 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 57 Господарського кодексу України, ст. 88 Цивільного кодексу України, враховуючи Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РЯТУВАЛЬНО – ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА» У М. НОВОМОСКОВСЬКУ у новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Новомосковської міської ради від 22.12.2004р. № 472 « Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РЯТУВАЛЬНО – ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА» У М. НОВОМОСКОВСЬКУ та рішення від 25.07.2008р. № 606 «Про внесення змін до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РЯТУВАЛЬНО – ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА» У М. НОВОМОСКОВСЬКУ .

3. Начальника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РЯТУВАЛЬНО – ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА» У М. НОВОМОСКОВСЬКУ  Волкова В.А. уповноважити на проведення державної реєстрації Статуту у новій редакції, відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань  народно – господарського комплексу міста  Карачевцева Ю.В., контроль - на постійну депутатську комісію з питань житлово – комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

Секретар міської ради                                                      С.Г. Горошко

Додатки: