ХV сесія VIІ скликання

Про затвердження Статуту Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» в новій редакції

Керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26, ч. 5 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 87 Цивільного кодексу України, враховуючи висновки  і рекомендації постійної комісії міської ради з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити в новій редакції Статут Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» (ідентифікаційний код 01987273), що додається.

2. Уповноважити головного лікаря  Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на проведення державної реєстрації Статуту у новій редакції, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської  ради з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

Секретар міської ради                                                                       С.Г.Горошко