ХІІІ сесія VIІ скликання

Про затвердження Статуту Комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради у новій редакції

Керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 88 Цивільного кодексу України, статтею 57 Господарського кодексу України, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради (ЄДРПОУ 34359199) у новій редакції (далі – Статут), що додається.

2. Директору Комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради здійснити заходи щодо реєстрації Статуту, відповідно вимог чинного законодавства.

3.  Пункт 2 рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року №225 «Про створення комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» вважати таким, що втратив чинність.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва (Морозов К.М), контроль – на постійну комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури (Барсук М.О.).

Секретар міської ради                                                                   С.Г. Горошко