VIII сесія Новомосковської міської ради VII скликання

Про затвердження статуту комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» в новій редакції

В зв’язку з перейменуванням вулиці, на якій зареєстровано КП «Новомосковська радіоредакція» та співзасновник – Новомосковська міська рада, керуючись ст. 78 Господарського кодексу України та ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити статут комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» в новій редакції (додається).

2. В.о. директора – головного редактора комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція» (Кібарова О.О.) провести реєстрацію статуту у новій редакції згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко

Додатки: