ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХV сесія VIІ скликання

Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції

Відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 13.07.2016 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», з метою приведення установчих документів комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги » у відповідність до вимог чинного законодавства України, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги » в новій редакції згідно Додатку №1 (що додається).

2.Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гінкоті Л.В. забезпечити державну реєстрацію Статуту підприємства у відповідності до норм чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови, начальник фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Секретар міської ради                                                                   С.Г. Горошко