Відповідно до ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою посилення стану поточного контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, виконком міської ради

В И Р І Ш И  В:

1. Затвердити склад робочої групи по розрахунку середньої кількості пільгових пасажирів по міським маршрутам загального користування.(Додаток)

2. Рішення № 351 від 19.07.2017 року «Про затвердження складу робочої групи по розрахунку середньої кількості пільгових пасажирів по міським маршрутам загального користування», визнати таким що втратило чинність.

3. Координацію за виконанням цього рішення покласти на управління транспорту та зв’язку (Поздняков М.А.), контроль -  на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко