ХХ сесія VІI скликання

Про затвердження штатного розпису управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.12.2019 р.

Керуючись  п.5. ч.1. ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.26 ч.2  Закону України «Про позашкільну освіту»  з метою сприяння розвитку та підвищенню ефективності функціонування структурних підрозділів, упорядкування мережі управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити штатний розпис управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.12.2019 р. (додається).

2. Рішення Новомосковської міської ради від 30.11.2018 р. № 784 «Про затвердження штатного розпису управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.01.2019 р.» з 01.12.2019р. вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, контроль -  на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

Секретар міської ради                                                                     С. Г. ГОРОШКО