ХХ сесія VІI скликання

Про затвердження розпорядження в.о. міського голови від 28.08.2019р. №570-к «Про звільнення з посади Ковальова Д.А.»

Керуючись статтями 42, 50 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», пунктом 4.3.1 Регламенту виконавчого комітету Новомосковської міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 27.04.2016 року № 222 (зі змінами), у зв’язку із звільненням першого заступника міського голови Ковальова Дмитра Анатолійовича за угодою сторін відповідно до п.1 ст.36 Кодексу законів про працю України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розпорядження виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради від 28.08.2019 року № 570-к «Про звільнення з посади Ковальова Д.А.».

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Чуднівець А.С.), контроль – на постійну комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенка О.І.).

Секретар міської ради                                                                                С.Г.ГОРОШКО