ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІІ сесія VIІ скликання

Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік

Керуючись законами України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши і обговоривши поданий виконавчим комітетом проект програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік, виходячи з економічної ситуації у поточному році, враховуючи  висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, пропозиції, висловлені депутатами під час обговорення,  Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік /додатки № 1,2,3,4/.

2. Зняти з контролю рішення міської ради  від 21 грудня  2016 року № 218  «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік».

3. Доручити виконавчому комітету міської ради  розробити і затвердити заходи щодо виконання основних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста, координацію роботи - на заступників міського голови за напрямком роботи.

 

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко