ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІІІ сесія VIІ скликання

Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки у новій редакції

Відповідно до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 21.10.2009 року №763 «Про затвердження Положення про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську» та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки у новій редакції (додається).

2. Фінансовому   управлінню Новомосковської міської  ради для досягнення передбачених показників забезпечити  фінансування Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки в межах коштів, передбачених бюджетом міста на відповідний рік.

3. Управлінню економіки виконавчого комітету Новомосковської міської  ради внести зміни в Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська з урахуванням змін в Програмі реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

4. Координацію роботи по реалізації Програми покласти на начальника управління житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради (Сігіда С.Ю.), контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну комісію Новомосковської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко