III сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування
Розглянувши заяву Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування та висновок комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, керуючись ст. ст. 7, 13, 14, розділу 11 Конституції України, п. 34 ст. 26, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 92, 122, 123, 186-1, 198 Земельного кодексу України, ст. 20 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.12 р. №1051 «Про затвердження порядку ведення державного земельного кадастру», ст. 24 п. 3 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та враховуючи висновок комісії з питань містобудування, землекористування та  архітектури, міська рада В И Р І Ш И Л А:

І. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно списку:
1. Комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал»  (ідентифікаційний код 36615515), земельна ділянка в постійне користування, за адресою: м. Новомосковськ, вул. Космонавтів 30-В,  загальною площею 0,0197 га, (кадастровий номер 1211900000:02:001:0246), для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (код КВЦПЗ 03.12);
1.1. Надати Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»  (ідентифікаційний код 36615515), земельну ділянку в  постійне користування, за адресою: м. Новомосковськ, вул. Космонавтів 30-В,  загальною площею 0,0197 га, (кадастровий номер 1211900000:02:001:0246), для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (код КВЦПЗ 03.12).

ІІ. Зобов’язати   Комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал»:

1.Звернутися до Державного кадастрового реєстратора для отримання довідки про грошову оцінку земельних ділянок.
2.Протягом 6 (шести) місяців здійснити державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та надати в податкову інспекцію відповідні відомості.
3.Органу державної реєстрації прав здійснити державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
4. Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства.
5. Забезпечити виконання вимог викладених у ст. 48 Закону України «Про охорону земель» та всіх інших вимог, передбачених чинним законодавством, що регулюють діяльність у певних сферах господарювання.
6.Дотримуватись обов’язків встановлених ст. 96 Земельного кодексу України, Закону України «Про благоустрій».
7.Передача в користування  земельної ділянки третім особам забороняється.
8.У випадку невиконання п. 1, п. 2, п. 3 ч. ІІ даного рішення, рішення втрачає свою силу в цілому.
           ІІ. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, землекористування та  архітектури (Барсук М.О.), координацію та виконання на першого заступника міського голови (Карачевцев Ю.В.).