ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Новомосковська

З метою забезпечення належної роботи системи централізованого водовідведення м. Новомосковська та охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод, відповідно до ст. 13, 13-1 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 №316 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення», керуючись підп. 5 п. “а” ст. 30, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Новомосковська, що додаються.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

- рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради депутатів від 26.03.2003 р. № 220 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у систему міської каналізації м. Новомосковська» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради №508 від 25.09.2012 р.);

- рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради №77 від 25.02.2014 р. «Про затвердження «Положення по прийманню рідких побутових відходів від споживачів м. Новомосковська»»

3. Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Новомосковська вступають в дію з дня їх опублікування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Карачевцева Ю. В.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                              С. Г. Горошко