ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Правил приймання стічних вод абонентів у систему міської каналізації міста Новомосковська

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства України, запобігання порушень у роботі мереж та споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд, безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств, відповідно до пункту 1.6 Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002 № 37, керуючись статтею 17, підпунктом 5 пункту «а» статті 30, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Правила приймання стічних вод абонентів у систему міської каналізації м. Новомосковськ, що додаються.
  2. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 26.03.2003 № 220 «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему міської каналізації м. Новомосковськ» визнати таким, що втратило чинність.
  3. Відділу внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації.
  4. Це рішення набуває чинності з дня опублікування.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О.П.

 

Міський голова С.А. Мороз

Керуючий справами виконкому І.М. Марченко

Підготував: Начальник КП «Новомосковськ водоканал» О. М. Головко 

Узгоджено: Перший заступник  міського голови О.П. Козлов

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк