ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження постійної комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню у м.Новомосковську

У зв'зку з вибуттям окремих членів постійної комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню у м.Новомосковську, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (зі змінами), наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. №105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009р. №127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень» (зі змінами), ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись п.7 ст. 30, п.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад постійної комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню у м. Новомосковську (Додаток №1).

2. Затвердити Положення про постійну комісію по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню у м. Новомосковську.( Додаток №2)

3. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 25.11.2015р. № 677 визнати такими, що втратили чинність.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Устименко С.Д., контроль – на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В.

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                      С.Г.Горошко

Додатки: