ХVІ сесія VIІ скликання

Про затвердження Порядку розподілу чистого прибутку підприємств, установ та організацій комунальної власності

Керуючись п.29 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.9 ч.1 ст.69 Бюджетного Кодексу  України, Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок розподілу чистого прибутку підприємств, установ та організацій комунальної власності ( додаток 1).

2. Керівникам підприємств, установ та організацій, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста забезпечити відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку згідно з затвердженим Порядком.

3. Рішення Новомосковської  міської ради від 12.03.2018р. №547 «Про   затвердження  порядку розподілу чистого прибутку підприємств, установ та організацій комунальної власності м.Новомосковська» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста.

Секретар міської ради                                                                     С.Г.Горошко