ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Новомосковську

З метою врегулювання порядку розміщення вивісок та забезпечення комплексного підходу до розміщення конструкцій на фасадах будівель  у місті Новомосковськ, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України  «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. № 2067 "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами" зі змінами та доповненнями, рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.16 № 161 «Про затвердження Правил розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», рішенням сесії Новомосковської міської ради від 10.07.15 р. № 1301 «Про затвердження Правил благоустрою міста Новомосковська», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИЛА:

1. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 24.06.2009 р. № 424 «Про порядок розміщення вивісок на території м. Новомосковська» вважати таким, що втратило чинність.

2. Затвердити Порядок розміщення вивісок у місті Новомосковську (Додаток № 1 - 5).

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                                     С. Г. Горошко