XI сесія VII скликання

Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Новомосковській міській раді та її виконавчому комітету

З метою врахування громадської думки при прийнятті управлінських рішень, налагодження ефективної взаємодії між міською владою та мешканцями міста, на виконання ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити на офіційному вейб-сайті Новомосковської міської ради розділ «Електронні петиції».

2. Затвердити Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Новомосковській міській раді та її виконавчому комітету (додається).

3. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Чуднівець А.С., контроль – на постійну депутатську комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.)

Секретар міської ради                                       С.Г.Горошко