ПРОЕКТ РІШЕННЯ

VII сесія Новомосковської міської ради VII-го скликання

Про затвердження Порядку надання в тимчасове користування об'єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території м.Новомосковська

З метою впорядкування розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, забезпечення умов для задоволення підприємницької ініціативи у здійсненні виїзної торгівлі, забезпечення мешканців міста в отриманні додаткових послуг у сфері торгівлі, недопущення несанкціонованої торгівлі, здійснення заходів з контролю за благоустроєм території міста, керуючись ст. 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок надання в тимчасове користування об'єктів (елементів) благоустрою для потреб споживчого ринку і сфери послуг на території міста  Новомосковська (додаток 1).

2. Це рішення набуває чинності з дати його оприлюднення. Усі локальні та нормативно - правові акти, які були прийняті міською радою до набуття чинності цього рішення, діють в тих частинах, що не суперечать положенням цього рішення.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби протягом 10 днів після прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення у міських засобах масової інформації.

4. Координацію по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва, контроль – на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування та архітектури.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                                          С.Г. Горошко