ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження положення та складу комісії з надання соціальних та здійснення соціального обслуговування сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 895 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», від 21 листопада 2013 року № 896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)», наказу Мінсоцполітики України № 450 від 09.07.2014р. «Про затвердження форм обліку соціальних послуг сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах», керуючись ст. ст. 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити комісію з надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

2. Затвердити положення та склад комісії з надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах згідно додатків № 1 та №2.

3. Розпорядження міського голови № 12 від 14.01.2015р. «Про створення комісії з надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах» визнати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на  заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                            С.Г. Горошко