ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХV сесія VIІ скликання

Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції

Відповідно до ч. 10 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись ч. 4 ст. 54 та ч. 1 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи зміни в законодавстві, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1 .Затвердити Положення про центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції (додаток 1).

2. Затвердити Регламент центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції (додаток 2).

3. Рішення Новомосковської міської ради від 29.08.2013 р. № 873 «Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг виконкому Новомосковської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва (Морозов К.М.), контроль – на постійну комісію міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку (Гаркавенко О.І.).

 

Секретар міської ради                                                 С.Г. Горошко