ПРОЕКТ РІШЕННЯ

X сесія VII скликання

Про затвердження Положення про соціальну підтримку хворих на туберкульоз у м. Новомосковську у вигляді талонів на отримання безкоштовних продуктових наборів

Керуючись п. 22  ч. І ст.. 26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні », відповідно до рішення міської ради від 27.02.2015р. №  1239 « Про затвердження  міської програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ  на період до 2019 року»,  з  метою підвищення  прихильності  до лікування хворих  на туберкульоз  та успішного його лікування,  поліпшення  епідемічної ситуації  з туберкульозу  в м.Новомосковськ, зниження  показників  захворюваності  на туберкульоз   та смертності   від  цих  хвороб, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Положення про соціальну  підтримку  хворих  на туберкульоз  у м. Новомосковськ  у вигляді  талонів  на отримання безкоштовних  продуктових наборів (Додаток 1).

2. Встановити  вартість талону на отримання  хворим на туберкульоз  одного  безкоштовного продуктового  набору  в розмірі  120 грн.00 коп.

3. Затвердити  перелік  рекомендованих  продуктів  харчування,  із якого формується  склад   безкоштовного продуктового  набору (Додаток 2).

4. Контроль за  виконанням   даного рішення  покласти  на  головного  лікаря КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР» Письменного Ю.В..,  координацію – на заступника  міського  голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Секретар міської ради                                                                             С.Г.Горошко