X сесія VII скликання

Про затвердження Положення про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів міста Новомосковська

Керуючись ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування України», ст. 3 Закону України «Про дошкільну освіту», розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 01.02.2015 № Р-698/0/3-15 «Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку», з метою прозорості процесу влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів та відкритого освітнього ресурсу для батьківської громадськості Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів міста Новомосковська (додаток 1).

2. Управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради (Павлік О.С.):

2.1. Створити умови для забезпечення конституційного права і державної гарантії щодо доступності здобуття дошкільної освіти шляхом обов’язкової електронної реєстрації дітей дошкільного віку на сайті reg.isuo.org «Електронна реєстрація до дошкільних навчальних закладів».

2.2. Забезпечити зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів міста на підставі попередньої реєстрації.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління освіти Павлік О.С.

4. Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови
з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

Секретар міської ради                                                          С.Г. Горошко